פסטיבל אוקטוברפסט (בירה ואוכל) יתקיים במול החוף וילג'17-18.10 רביעי-חמישי 18:00-23:00 באומנותי: עינת שרוף וטריפונס

 בהשראת פסטיבל הבירה אוקטוברפסט,  הנערך מידי שנה במינכן שבגרמניה, כפר הקניות והבילויים מול החוף וילג' שבכניסה לחדרה,  יקיים פסטיבל דומה –  בירה ואוכל בסגנון ים תיכוני.

במסגרת הפסטיבל שיתקיים ב17-18.10  בשעות 18:00-23:00 יוצבו כ-30 פוד טראקס  שיציעו  חוויה קולינרית ממגוון מטבחים שונים  ובירות של מבשלות בירה בוטיק.

מבין משאיות האוכל: משאית של מסעדת המוציא בניצוחו של אבי לוי,  משאית של דרך הגריל בניצוחו של השף דן הולנדר, פיצה בלה,גדיס פוד טראק(נקניקיות בוטיק), דיגמיס פוד טראק(כריך קובני), לה קולומביאנה (מאכלים קובנים), מטבח גלילי (חומוס עם תוספות), בביס(מטבח גיאורגי), קוקו מיט אנד גריל(בשרים ), טברנה אקספרס(אוכל יווני) , גריל קינג(מעורב מחלקי פנים), טראק קוקטיילים, טוי באר(מתוקים) ועוד…

בנוסף, פסטיבל אוקטוברפסט – המשלב בירה, אוכל ומוזיקה במול החוף וילג' יערך בסגנון ים תיכוני כאשר בערב הראשון של הפסטיבל יופיע טריפונס בחגיגת טברנה יוונית ובערב השני תופיע עינת שרוף בחגיגה ישראלית עם ריקודים על השולחנות, כמיטב המסורת.

רקדניות ורקדנים בתלבושות בוואריות מסורתיות יקבלו את פניהם של האורחים בפסטיבל

מול החוף וילג' שהושק בחודש מאי האחרון, הינו כפר קניות ובילויים הממוקם על כביש החוף בחדרה בקונספט כמותו לא נראה בישראל. המקום תוכנן ונבנה במשך 3 שנים ובהשקעה של כחצי מיליארד שקל ע"י חברת הייזום והנדל"ן אמירי גן. המתחם הינו חלל פתוח שתוכנן ע"י האדריכל אבנר שר ועוצב בסגנון מדרחוב קניות בבירות ארצות אירופה. את ההשראה לקונספט של המקום, בסגנון מדרחוב שאבה החברה ממתחם קניות מוביל בגרמניה בשם אינגלושטאט ויליג'.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY