אמנים מובילים מהארץ ומחו״ל מתארחים במהלך אוקטובר 2018 בעיר התחתית בחיפה ויוצרים סדרת ציורי קיר חדשים וגדולי ממדים על קירות מבנים ציבוריים ברחובות העיר לקראת פסטיבל האמנות הבינלאומי "הקירות"

פסטיבל "הקירות" ייערך בין התאריכים 11- 13 באוקטובר 2018 , ויתקיימו בו פתיחות של תערוכות רחוב חדשות במרחב הציבורי , תערוכות "פופ אפ" ומופעים בשיתוף אמנים חיפאיים ומקומות הבילוי הפועלים בעיר התחתית, במגמה לתת במה לקולות המקומיים הייחודיים, שבזכותם יש מקום לתרבות צעירה ועדכנית בעיר.

 בפסטיבל ישיקו תערוכות, מסיבות, מופעי מוזיקה, מכירת עבודות אמנות ומרצ'נדייז, תפריטים יצירתיים בבתי קפה וסיורי אמנות מודרכים בהם יוצגו הקירות החדשים שנוצרו ע״י האמנים בפסטיבל. המבקרים מוזמנים להצטרף לסיורים מודרכים ולהכיר את הסיפור שמאחורי האזור, המבנים, האמנים, ותהליכי היצירה.

פסטיבל "הקירות" מתמקד בשינוי המרחב הציבורי של אזורים מתפתחים ולעיתים נשכחים של העיר. אזורים שמרכזים הרבה מהכוחות שמניעים את התרבות המקומית. הפסטיבל מארח כמה מהשמות הבולטים בסצנת אמנות הרחוב העולמית ובו בזמן מעניק במה לאמנים צעירים בתחילת דרכם. ההתפתחות העירונית מביאה איתה  עסקנים ותאגידים, שמעלים את המחירים ולעיתים דוחקים החוצה את האנשים שיוצקים תוכן תרבותי ואופי לשכונות. הקירות במרחב הציבורי הם הנוף של כולנו ושייכים לנו. באופן מודע או שלא מודע, יוצקים מסרים לתוך חיינו. הבחירה היא בידינו, האם להשאיר את הבמה לתכנים שיווקיים החומדים את כיסנו, או לנצלה לקידום תכנים אסתטיים, תרבותיים ובעלי משמעות לכולנו.

אמנים משתתפים: Leolyxxx (לאולייקסס – שבדיה), Damsky (דמסקי – ספרד),Tant

 Missing , Korma Dima, Keos, Alin Mor, Manyearsago   

מוזיקאים משתתפים: סנס, שוזין, ספיר בר, איזי ריידר, עזרא1. Astronautica (Los Angeles),Good Intentions, Not On Tour

פסטיבל "הקירות" נערך ביוזמת  Ghostown Crewובשיתוף עם מינהלת עיר תחתית, הרשות לקליטת עלייה, ברדא קפה, בורדל, קבריט ,טאקו סלאש. לתכנית האירועים בפסטיבל "הקירות"

www.facebook.com/events/268856703759496

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY