3
השש זוכה לתמיכה מהבמה. צילום: יעקב סבן

מה שהיה אמור להיות מפגן  של העצמה לקהילה הגאה ובתמיכת העירייה, הפך לאירוע בעל טונים צורמים במיוחד. ראש העיר יונה יהב  הדהים את הקהל באומרו : “זאת העיר שלכם בדיוק כמו שזו העיר שלנו”. הפעילה החברתית ד”ר יאלי השש הורדה מהבמה אחרי שפנתה בחריפות ליהב לגבי נושאים עירוניים שונים. “אם לא נוח ליהב לשמוע, שיבלע את הצפרדע. גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים של זיהום אוויר”, היא אומרת

התחושה בשבועות האחרונים הייתה כי השנה מצעד הגאווה יהיה מרגש, מרשים ומכבד במיוחד. לראשונה מאז שהחל בחיפה, דגלי הקהילה הצבעוניים נתלו בכל העיר, ראש העיר יונה יהב הכריז תמיכתו והזדהותו עם קיום המצעד וכולם חיכו לאירוע, אשר בסופו של דבר נשא טונים צורמים ותחושות כעס ועלבון.

בתום הצעדה ברחובות הכרמל הגיעו אלפי חברי הקהילה והמזדהים עימם לגן האם שם התקיימה עצרת שכללה נאומים של דוברים רלבנטים והופעה של הזמרת עדן בן זקן.

יהב עלה לבמה לשאת דברים, אולם כפי שמספר רוני, אחד הנוכחים באירוע, הם הצליחו להעליב ואף להרגיז רבים: “בסוף נאומו הוא אמר דברים שכביכול היו אמורים להיות בקטע friendly  ומקבל אבל היו אולי הדבר הכי מתנשא, הוא אמר ‘ תהינו, תחגגו, זו עיר שלכם כמו שזו העיר שלנו’, אתה רציני?? זה כמעט כמו ברמה של להגיד ‘גם ערבים הם בני אדם’. אני לא מבין איך הוא עדיין ראש עיר”.

השיא היה בהמשך כשעלתה לבמה ד”ר יאלי השש, פמיניסטית הפעילה בארגון “אשה לאשה”, שהחלה להקריא מדברים שכתבה בטורה האישי שהתפרסם אתמול (שישי) במקומון ‘כלבו’ החיפאי, אולם לא הספיקה לסיים אותם. זו הורדה מהבמה על ידי המאבטחים, שכן אנשי העירייה כנראה לא אהבו את העובדה שהיא הזכירה את זיהום האוויר, ארגון מי כרמל והבית בקרית חיים, השש  אמרה על הבמה ליהב, כי עליו לפרוש מכל תפקידיו בדירקטורים של האיגודים הציבוריים העוסקים בסביבה במפרץ חיפה בשל מה שהיא מכנה “שיתוף הפעולה” עם המפעלים.

בין השאר היא אמרה : “(יהב) הייתי רוצה שתחשוב על בעלי ההון ועל התאגידים המאיימים לחסל את חיפה, שנים אמרו לך שאם לא תיענה לתביעותיהם הכל פה ייהרס, אבל ההחלטות שאתה מקבל בעקבות תודעה כוזבת עולות לנו בבריאות…אני רוצה שתחשוב למשל על תאגיד המיים המתעמר בנו תושבי חיפה ובגלל שהשתכנעת כל כך שמה שהם עושים זה מה שצריך לקרות, תושבים המקבלים חשבונות פיקטיביים מתאגיד דורסני. תחשוב על הארנונה בחיפה מהיקרות ביותר בארץ שהיא אינה גזירת גורל”.

לדברי ד”ר השש, כשהייתה לפני סיום נאומה קטעה אותה מנהלת אגף האירועים בעירייה, לא בגלל אילוצי זמן כפי שחשבה בתחילה אלא בגלל צנזורה. “התעקשתי לקרוא את הפסקה האחרונה שלי אבל הם כיבו את המיקרופונים ולא יכולתי להמשיך, אמרתי שאני מוכנה לרדת רק אחרי שאסיים להקריא, הקב”ט אמר לי שהוא קודם יקרא ורק אם יראה שזה בסדר יאשר לי לסיים את דבריי. זה לא מתפקידו של קצין ביטחון לאשר טקסט למצעד הגאווה, לא יכולים להחליט עבורי מה להגיד ומה לא”.

– ואז פינו אותך בכוח.

“הם נורא לא רצו להגיע למצב פיזי של לפנות בכוח, מצד שני גם לא הצליחו להגיע למצב שיקבלו אישור לתת לי לדבר. לבמה עלו שתי חברותי, לילך בן דוד ונינה מזרחי ואחרי כעשרים דקות החליטו שהם הולכים על פינוי בכוח, פשוט גררו אותנו משם. לי זה לא כאב פיזית אבל לחברות שלי כן. מדהים שאירוע שהוא בסימן נשים העירייה בעצם הפעילה כוח כדי להשתיק אישה שעומדת על הבמה.

“המנחה הדראג קווין גלינה  כל כך כעסה ולא הסכימה להמשיך להנחות. האירוע יצא מצב מאד מסובך ומורכב גם עבור הקשת החיפאית כי זו עמותה של אנשים מקסימים שעשו המון להשיג את הדבר הזה והקשר עם העירייה חשוב להם, מצד שני קשה להם שהעירייה פתאום דורשת צנזורה. העירייה אמנם עוזרת לממן את המצעד אבל אין לה שום זכות לקבוע את התכנים שלו”.

“הקהילה הגאה בחיפה היא באופן מסורתי קהילה פוליטית שהתפקיד שלה לא רק להשיג לעצמה זכויות ולהיות סקטוריאלית, אלא גם להתחבר למאבקים נוספים . לכן דיברתי גם כל זיהום האוויר, תאגיד מי כרמל והבית בקריית חיים. אנחנו רוצים לחיות בעיר טובה יותר, בסך הכל לשים אתגר ליונה יהב ולהראות לו שהוא יכול להיפרד מדפוסים ישנים”.

ד”ר השש מגחכת נוכח העובדה שבעמוד הפייסבוק של העירייה פורסמה הודעה בה נאמר כי בעירייה מצרים על כך ש”הגברת שביקשו ממנה לרדת מהבמה לא הסכימה לרדת”. “זהו חוסר הבנה מוחלט של המשמעות של מצעד הגאווה והתפקיד שלו, חוץ מזה שלקחו ממני את התואר ובמקום זה עשו ממני גברת, מישהי בלי שם שזה מקטין, כאילו הייתי אשה שנתקעה על הבמה”

– את יכולה להבין למה הם רצו שתרדי?

“כן, בסדר, הם אומנם מימנו את המצעד וזה לא נוח לשמוע ביקורת אבל חוסר נוחות היא לא תמיד סיבה לפעולה. בולעים את הצפרדע וממשיכים גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים מזהמים בעיר או שתאגידי מים שולחים לי חשבונות פיקטיביות או לסבול מארנונה בין היקרות בארץ”.

נכון לזמן כתיבת שורות אלו טרם התקבלה תגובת עיריית חיפה.

 

0

צמרת תעשיית ה-IT  בישראל – מנהלי מערכות מידע ומנכ”לים נפגשו ביום חמישי האחרון (13/2) לטקס הכתרת הפרויקטים הזוכים במחשוב – מצטייני המחשוב IT Awards 2018 של אנשים ומחשבים, המובילה את קהילת ההייטק הישראלית מזה כ 40 שנה ועורכת את התחרות במטרה לעודד הצטיינות של מקצוענים ומנהלים בישראל. את הטקס פתח פרופ’ דניאל הרשקוביץ נציב שירות המדינה, עוד השתתפו במסגרת חלוקת אות הצטיינות מיוחד, חזי כאלו מנכ”ל בנק ישראל ואבנר זיו מנמ”ר הבנק. עשרות נציגים של ארגונים מובילים עלו על הבמה בטקס שנערך במתחם האירועים LAGO בהנחיית פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים.

בשנתה ה-16 של התחרות, הגישו מספר שיא של פרויקטים מועמדות לזכייה: 324 פרויקטים התמודדו בתשע קטגוריות, ועמדו לבחירת וועדה מקצועית המונה 40 שופטים, בראשותו של פרופ’ גדי אריאב, אוני’ ת”א. מבין הפרויקטים המצטיינים, זכתה עיריית חיפה בשישה אותות הצטיינות. במסגרת קטגוריית טרנספורמציה דיגיטלית וחדשנות, זכה הפרויקט “שלושה ערוצי תקשורת בכפיפה אחת”. הפרויקט הביא למימוש תפיסת עיר דיגיטלית. המערכת מפעילה שירותים מקוונים מתקדמים לתושבי העיר, בשלושה ערוצים מתקדמים: אתר האינטרנט, אפליקציה ומוקד טלפוני. בקטגורייתחדשנות במעבר לענן, זכה פרויקט “מערכת לניהול משימות”, המאפשרת זמינות ויכולת לתת מענה למשימות מכל מקום באמצעות הורדה פשוטה של האפליקציה. בקטגוריה יצירת בידול והשגת יתרון תחרותי, זכתה עיריית חיפה עם שלושה פרויקטים. “מערכת שיפוצי קיץ במוסדות החינוך “, פרויקט הקמת מערכת למעקב ממוחשב אחר בקשות מנהלי מוסדות החינוך לשיפוצים שלהם בתקופת הקיץ, ופרויקט “מצוינות מיחשוב תהליכי גיוס “, על הקמת מערכת מרובת ממשקים, המתחילה בשלב ייזום בקשה לגיוס על ידי היחידה, דרך אישור הבקשה, יציאה למכרז ופרסומו – עד לקבלת החלטה. פרויקט שלישי שזכה בקטגוריה זו הוא “מערכת פניות לציבור”, המרכזת את כל פניות התושבים ומנתבת את הטיפול ליחידה המתאימה, תוך מעקב אחר זמני וטיב הביצוע. ולבסוף, פרויקט נוסף של עיריית חיפה שזכה בקטגוריה ניתוח נתונים, אנליטיקה ו-BI, הוא “שילוב פעילות BI וביג דטה”, על מערכת המספקת למנהלים מידע היסטורי ושוטף בנושאים שונים. הנתונים ניזונים מכל המערכות התפעוליות הקיימות, ובכך היא מאפשרת אחזור, תחקור וניתוח של נתונים, ביצוע סימולציות ומתן תחזיות.

קרדיט תמונות: ניב קנטור

0

לאן שלא נסתכל נראה פרסומות לקוסמטיקה – בין אם סבונים לתינוק, שמפו ועד קרמים לפנים, פרסומות לקוסמטיקאיות ומה לא. מגוון המוצרים עצום ושלל רכיבים מיוחדים בחלק מהם אמורים לפתות אותנו להעדיף אחד על פני האחר. אולם, יש מישהי אחת שעומדת מול כל זה ואומרת “לא”. שלומית רוזן ייסדה מותג קוסמטי טבעי ואורגני שמתבסס על הטבע ומה שנתן לנו. בלי עזרה של כימיקלים, רעלנים, פלסטיקים ועוד שאולי מעניקים ריח טוב או מרקם נעים אך לא היינו רוצים שיזרמו אצלנו בדם.  

שלומית אומרת זאת בידיעה ובשכנוע משום שהיא כבר חוותה, על בשרה, תוצרים שליליים של מוצרי קוסמטיקה. טיפול בגיל 17 לפצעי בגרות אצל קוסמטיקאית  גרמה לטראומה על העור וזאת מכיוון שהקוסמטיקאית טיפלה בה עם חומצות שונות, שיצרו כוויות על חצי מעור הפנים.
רוזן עברה שנת טיפול אינטנסיבית בבית חולים ובמקביל הגיעה לרופא עור שטיפל בה במריחת צמחי מרפא ובתוספי מזון. זו היתה הפעם הראשונה שבה נתקלה בסגולות עולם צמחי המרפא. העובדה שלא נשארו לה צלקות, פיזית לפחות, היא מגדירה כנס.

ההיכרות הראשונית של רוזן עם צמחי המרפא סקרנה אותה. בשלהי שנות ה-90 למדה רפואה איורוודית, שהיא מחשיבה כ”נוסחת האנטי אייג’ינג הראשונה בעולם”, תורה הודית עתיקה הקוראת לאיזון ומגדירה אורח חיים שלם דרך תזונה ותנועה. משם החלה לעסוק בייעוץ איורוודי בדגש על תזונה, והפכה לסוג של גורו לירידה במשקל – לאכול כפי שמתאים לגוף. הרעיון הוא אורח חיים לפי הגוף שלך, כאשר סוגי האנשים מחולקים לפי טיפוסים שונים – לכל טיפוס יש את התזונה המתאימה לו.

 בהמשך, ביקשה לתת מענה לעור שלה אך עדיין להישאר בתחום האיורוודה: “לא רציתי ללכת נגד הגוף שלי ולהחדיר לו כימיקלים, ובטח שלא לעבור ניתוחים פלסטיים. חיפשתי מוצרי אנטי אייג’ינג נקיים ופעילים. מתוך החיפושים הגעתי למחקר שנעשה בצרפת על אגוזים הגדלים באזור גרנובל – בין שוויץ לצרפת. מצאו שהם מכילים כמות גדולה מאוד של אנטי אוקסידנטים מהטבע ועוד חומרים טבעיים ואורגניים שיכולים לטפל בפיגמנטציה, להעניק הזנה עמוקה ולהגן מקרני השמש ומקרינות מתועשות. על בסיס הגטוליינים, הם החומרים הפעילים, פיתחתי קרמים לשימוש אישי בלבד ולפי צורך”.

כך נולד מותג הקוסמטיקה אננדה (“אושר פנימי” בסנסקריט), שבו מפתחת רוזן בעזרת כימאי פורמולות למוצרים טבעיים ואורגניים. התכשירים – מקרם לחות, דרך מוצרים לשיער ועד קרם הגנה (עם SPF המורכב מנגזרות של אבץ, מיוצרים בישראל ועומדים בתו התקן הבינלאומי לקוסמטיקה טבעית  BDIH.

בתחילת הדרך, נזכרת רוזן, אנשים לא הבינו למה קוסמטיקה טבעית ואורגנית היא חשובה בכלל. אני זוכרת שהוצאתי סדרת מוצרים לתינוקות שהייתה מעט יקרה, ב-20 אחוז בהשוואה למותגים מקבילים. זה לא הלך בארץ, כי אנשים לא הבינו את המשמעות, אז הורדתי אותה מהמדפים.

 

גם היום, יש כאלו שאומרים לה  שאורגני זה טרנד חולף, כמו טבעונות אך להם היא עונה שעבורה זו דרך חיים. “אני באה מנקודת מוצא שכימיקלים לא טובים לעור, ולכן לא אשתמש בהם. אני מתייחסת למוצרי הטיפוח שלי כ’סופר פוד’ לעור, מזונות-על לגוף. העור הוא איבר הסופג למחזור הדם, חשוב על התנהלות של עשרות שנים – איזה נזק יכולים לעשות הכימיקלים לגוף. לדוגמה – בעת החשיפה לשמש בושם עלול לגרום לפיגמנטציה, ואז כמובן נקנה קרם נגד פיגמנטציה וגם בו יהיו כימיקלים שיכולים לחדור לעור. זה הפרדוקס של עולם הקוסמטיקה”. אומרת רוזן

 לדברי רוזן, קוסמטיקה קונבנציונלית אינה האויב היחיד של העור – אלא גם מוצרים המתחזים לטבעיים ואורגניים. “תו תקן הוא לא סתם תעודה שקונים. החברה שלי, למשל, עוברת ביקורת מאוד קפדנית מטעם בעלי התקן הגרמני. בכל פעם שאני קונה חומר כלשהו מספק, למשל חמאת שיאה – הם בודקים הכול: מה קיים בפנים, מי הספק, האם הכול ‘כשר’. עם זאת, יש מוצרי טיפוח שונים שמצהירים כי הם בעלי תו תקן אורגני יותר זניח, או ללא תו תקן כלל, וכך הם מאפשרים שימוש ב-SLS כי הוא הרבה יותר זול מחמאת שיאה אורגנית. אז גם לזה צריך לשים לב”.

רוזן מבקשת מהצרכנים להגדיל ראש וכמו בקניית מוצרי מזון – להסתכל על התווית ועל האותיות הקטנות. גם אם מוצר מצהיר בגדול שהוא מועשר בוויטמין E, מבט נוסף ברכיבים יראה לנו שורה של רכיבים עם שמות מסובכים – ואז כנראה לא מדובר רק בצמחי מרפא ובחומרים טבעיים. היום אנשים קצת יותר מודעים ומתחילים לחשוב על העור שלהם, על הבריאות שלהם ועל הסביבה. אני אומרת, בצורה הכי פשוטה – אם אתם לא אוכלים את כל הכימיקלים האלה, למה למרוח אותם על העור?

 אז ממה כדאי לכם להתרחק? רוזן עושה לנו מעט סדר:

Mineral Oil שמן מינרלי, וזלין, פרפין. נמצא בשמן תינוקות, קרם לחות, מרכך שיער, שפתונים, מייק-אפ, ג’ל לשיער, סבוני גוף ומוצרי טיפוח נוספים.

פרבנים – חומר משמר נפוץ בתעשיית הקוסמטיקה. הפרבנים הנפוצים ביותר: Isobutylparanen, Butyparaben, Methylparaben ו-Propylparaben”.

PG  פרופילן גליקול, נמצא בתחליבים, משחות, שמפו. בתעשיות אחרות משמש כחלק מחומר מבריק רצפות, כנוזל בלמים ברכב ועוד.

PEG  פוליאתילן גליקול, קיים במשחות ותחליבים, בשמפו ובמגבונים לחים.

Formaldehyde   פורמלין או פורמלדהיד. קיים במוצרי שיער שונים, החלקות שיער, לקים, סבוני רחצה ובדבק לריסים. החומר מסתתר, בין היתר, תחת השמות Imidazolidinyl Urea, Quaternium-15 ו-DMDM hydantoin.

SLS  סודיום לאוריל סולפט. “חומר לוואי של תעשיית הנפט, כמו וזלין, הקיים בהמון מוצרי קוסמטיקה”.

 את מוצרי אננדה ניתן להשיג בצפון ב”קסם הטבע” מוריה 58, חיפה וב”טיב טעם קריות”
ניתן להזמין גם ישירות באתר: https://www.ananda-cosmetic.co.il/

 

0

רינה דהן ומרינה לויש התגייסו למען חברה משותפת שחלתה בלוקמיה והקימו עבורה ויתר החולים בית קפה וחנות מוצרי יד שנייה שנתרמים ביד רחבה. ההכנסות קודש לחולים

את בית הקפה מפעילות לגמרי בעצמן יו”ר עמותת “מתגייסים למען חולי לוקמיה” רינה דהן וסגניתה מרינה לויש, כחלק מפעילות גיוס הכספים של העמותה שהקימו יחד לפני שנתיים.

הנשים שעובדות יחדיו בקבלה של בית החולים כרמל, הכירו לפני שנתיים את פטרה, אשתו של חבר משותף שלהם שחלתה בלוקמיה. הן החליטו לגייס עבורה כסף ופנו לכנסיות (היא נוצרייה) ואפילו לנציגות של הותיקן. סה”כ גייסו עבורה סכום של מיליון ומאתיים אלף שקל, “הבנו שזו בעייה של חולים נוספים. למרות שהתרופות מכוסות בחלקן על ידי סל התרופות עדיין ישנם דברים שאותם חולים זקוקים להן”.

במשך השנתיים האחרונות שבהן השתיים פועלות ללא לאות הן הצליחו לגייס כ800,000 ש”ח בלבד. “הרגשנו שלבקש מאנשים כסף זה לא מספיק והרגשנו שאנחנו צריכות לעשות גם משהו אחר כדי לגייס את הכסף. משהו קבוע שאנשים ירצו לשלם עבורו ואנחנו נוכל לגייס באמצעותו כסף לעמותה- ככה עלה הרעיון לפתוח את החנות” החנות ממוקמת בלב שכונת הדר והיא מציעה מגוון רחב של פריטי נוי ולבוש במחירים מצחיקים הודות לכך שהם נתרמים על ידי אזרחים. בית קפה שנמצא בחנות מציע מרקים תוצרת בית וקפה חלומי (עם מקופלת).

 

0

מתחם חוצות המפרץ OUTLET, הנמצא בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה, יחגוג את יום האהבה  במגוון הטבות והנחות בלעדיות החל מ ה- 8/2-16/2.

בנוסף יוענק מארז גרביים מפנקות מתנה (2 זוגות במארז), לכל הרוכשים במתחם ב – 99 ₪ ומעלה.  הגרביים יחולקו בין התאריכים 10-14/2 או עד גמר המלאי.

בין המבצעים הבולטים: בוניטה דה מאס – 50% הנחה על קולקציית החזיות של המותג ועוד מגוון סטים סקסיים החל מ 50 ₪. בורדליין- עד 70% הנחה על כל החנות. WeShoes – נעלי Rocket Dog  ב-49.90 ₪. ללין– 50% הנחה על כל החנות בקניית תיק. סי יו – הלבשת לילה פמינה ב50% הנחה. שובל– יצירה ועיצוב תכשיטים, סט קולר וצמיד לב ב-50 ₪, בנוסף 30% הנחה על כל התליונים בצורת לב. אריסטו– מבחר חולצות ב 29.90 ₪ עד 69.90 ₪. דיסקו רוסו– סניקרס ציפורים ב199 ₪ במקום 419 ₪, מגפון גומי לשון תכשיט ב319 ₪ במקום 799 ₪ ועוד. טוגו– 2 זוגות החל מ 49.90 ₪. קמדן אנד שוז– כל קולקציית התיקים ב69 ₪. פרסונה– 14% הנחה על כל הטיפולים והחומרים במספרה. סבון– קולקציית מתנות לוולנטיין החל מ 39 ₪. באמוס– 1+1 על כל החנות. נעמן – מארז סיר גרניט “לבשל באהבה” + 4 בולים עם מתכון ב 249.9 ₪ במקום 599.8 ₪.  קסידי–  – סריג בייסיק תכשיט ב115 ₪ במקום 229 ₪ ועוד. אימפוריום- עד 70% הנחה על כל החנות, ביגוד חורף 18 נאוטיקה 1+1. עונות– קני מעל 99 ₪ וקבלי שלישיית גרביים מפנקות ורומנטיות מתנה!. לי קופר– גברים ונשים  ב 69.90 ₪, 2 ב 99.90 ₪, פוטר/סריג החל מ1 ב 79.90 ו-2 ב 119.90 ₪, ז’קטים/מעילים ב149.90 ₪. ביג שופ- ספל רומנטי עם בלון ושוקולדים ב 31.90 ₪, כרית פרווה ב25.90 ₪, בקבוק רומנטי ב 14.90 ₪, דלי אהבה מלא שוקולדים ב24.90 ₪, דובי פרווה ב29.90 ₪ וזר פרחי שוקולד ב 19.90 ₪.

0

דרושים חלקי חשמל לכל סוגי הרכב הקיימים בארץ כולל משאית ? רוצים לשפר גופי תאורה במונית או אולי מגבים חדשים לרכב הפרטי בחורף?  בחברת ד.ש. לאופר תזכו למענה מקצועי, מתקדם ואיכותי ביותר.

חברת ד.ש. לאופר שיווק בע”מ, הפועלת כבר קרוב לשלושה עשורים, מתמחה בייבוא ושיווק של חלקי חשמל, ציוד מכני, תאורה ואבזרים עבור רכבים פרטיים, משאיות ואוטובוסים. החברה מייבאת, משווקת ומחזיקה במלאי גדול של מוצרים העומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר. מהמוצרים ניתן להתרשם באתר של החברה ולהזמינם דרך הטלפון או להגיע לבית העסק שנמצא במפרץ חיפה. מדובר בשלל מוצרים המספקים מענה איכותי ורחב עבור מגוון צרכים, ביחד עם שירות אדיב, יעיל ומהיר לקהל לקוחות החברה בכל רחבי הארץ.

מגוון איכותי ומתקדם של מוצרים לרכב

בעת קניית מוצרים לרכב מחברת ד.ש. לאופר אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצר הטוב, המתקדם והמתאים ביותר. זאת לאור מדיניות החברה לייבא ולשווק מוצרי איכות בלבד האמינים לאורך זמן, והעומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר, לצד הקפדה על בטיחותם וחדשנותם. המוצרים מציבים סטנדרטים מתקדמים וחדשים בתחום הרכב בישראל, וכוללים בין היתר חלקי חשמל כדוגמא: צופרים וזמזמי רוורס, נורות, מפסקי טוגל ונדנדה, ממסרים ופלשרים, בתי נורה, בתי ממסר, מתגים ומנועים לחלונות חשמליים, ידיות איתות למשאיות ואוטובוסים, מערכות חשמל ואויר לנגררים ומשאיות וכדומה. זאת לצד שלל סוגי פנסים, משאבות סולר, ידיות פתיחה לדלתות של משאית, שמנים איכותיים תוצרת גרמניה, מגבים של RAINBOX, מבשמי אוויר, ציוד לרכבי בטחון והצלה, מערכות סטריאו ומולטי מדיה, מראות, מגני רוח למשאיות פטנטים מהפכנים ועוד.

שירות מקצועי, יעיל ואדיב

בפניתכם לחברת ד.ש. לאופר תזכו לא רק במבחר גדול של מוצרים מעולים אלא גם בשירות מצוין המבוסס על ניסיון רב שנים בתחום, אשר שם את הלקוח בקדמת הבמה ושואף לספק התאמה מלאה לצרכיו ודרישותיו. כל זאת בשילוב עם תפיסה הדוגלת בחדשנות ומקצועיות עבור כל סוג מוצר שהחברה משווקת. יעדים אלו מסופקים על ידי צוות עובדים אחראי ומיומן שמאחוריו חברה יציבה ואמינה, אשר מנהליה כל הזמן ערים לשינויים בשוק העולמי ודואגים להביא את המיטב לקהל הישראלי. כמו כן, בחברה מעניקים לכל לקוח יחס וליווי אישי לכל אורך תהליך הקנייה במטרה להבין את צרכיו ולספק לו פתרונות כמה שיותר מדויקים שישרתו אותו לאורך זמן.

למי מיועד השירות

שירותי ד.ש. לאופר מיועדים למגוון קהלים, לרבות בעלי רכבים פרטים, רכבים מסחריים, משאיות, נגררים, רכבי הצלה וביטחון ואוטובוסים. בין היתר תמצאו בין לקוחות החברה אנשים פרטיים, יבואני רכב, נהגי מוניות, נהגי משאיות, חברות ליסינג, חברות תובלה, מוסכים, חברות הסעה, ממשרד הביטחון, משטרת ישראל ועוד.

לקבלת עוד מידע אודות מוצרי החברה ושירותיה ולהזמנת מוצרים נבחרים, היכנסו לאתר, לפייסבוק או צרו קשר עם ד.ש לאופר שווק בע”מ  04-8405533או עם המנהלים המקצוענים של החברה ישירות :

גיל לאופר :052-8981961

שרון לאופר : 052-8981962

רונן לאופר : 052-8981960

 

0

השף אליאס מטר יחגוג את חג האוהבים במסעדת לוקנדה עם מגוון ספיישלים כמו למשל קרפצ’יו שרימפס קריסטל טרי בתיבול שמן אדום מעושן בפפריקה ספרדית 68 ₪,ספיישל פילה לברק עם סוכריות פולנטה, עגבניות שמש איטלקיות, פיטריות ברוטב חמאה, לימון וזעפרן 98 ₪ ועוד מנות ספיישל רבות נוספות.

המבלים במסעדת לוקנדה יוכלו להנות גם מתפריט ספיישל קוקטיילים שיכלול קוקטיילים כמו למשל קוקטייל וולנטין ע”ב וודקה, מחית פירות אדומים טריים וסגירת מבעבע והרבה קרח כתוש 42 ₪ ועוד הרבה הפתעות נוספות.

0

תראו, אני לא אשקר לכם, זו הפעם השלישית שאני נוסעת לצפון מאז הקיץ האחרון. מה לעשות? התאהבתי! אבל הפעם הזו הייתה באמת מיוחדת, כמו שאומרים- “פעם שלישית-גלידה”, ולמה? כי הפעם חגגתי 33 חורפים באחד המלונות המפנקים שיש לישראל להציע.

אני חייבת לפתוח בטיפ: בכל יום הולדת שלכם פנקו את עצמכם! אחרי הכל, אתם האדם הכי חשוב עלי אדמות, לא ככה? כך היה גם הפעם, כשהזדמנתי לנסוע למלון “גליליון” בגליל העליון. 10 דקות מקרית- שמונה שוכן לו אחד המלונות המפנקים, היפים והקסומים שיש. קודם כל, המלון שוכן ב”אגמון החולה”- שמורת טבע מהיפות, הירוקות והמרהיבות שראינו אני ובן זוגי. חיבור לטבע בהתגלמותו. דבר שני, ב”גליליון” חשבו על כל אורח ואורחת ויצרו עבורם את החופשה המושלמת: מפנקת? יש! רומנטית? אין ספק! אתגרית? בהחלט ובהחלט- רק תבחרו. בין אם במתחם המלון – חדר יין לסדנאות וטעימות, חדר הכושר, חדרי היוגה והפילאטיס, הספא או הלובי, או מחוצה לו – בין שמורות הטבע המהממות המקיפות אותו, בילוי בשוק הקולינרי הסמוך, טיול בין היקבים הגליליים או מסלולי המים הרבים סביבו- כל חוויה מהווה הנאה ששווה כל אגורה.

נתחיל מהאנשים- כי אין ספק שעבורנו האנשים ב”גליליון” יצרו עבורנו את החוויה המושלמת. בהתחלה חשבתי שאני זוכה לאיזה יחס VIP ייחודי, אבל כשראיתי כמה אדיב צוות המלון הבנתי שאני מיוחדת רק בגלל שאני לקוחה של המלון. פשוט ככה. מהרגע שנכנסנו בדלת המלון הוצב שולחן ענק עם עוגיות, פירות, משקאות קלים ואלכוהול למבוגרים- שחס ושלום לא תרגישו שאינכם בחופשה. מיד לאחר מכן, מציע שירותיו נהג “טוק-טוק” שמעוניין לקחת אתכם לחדרכם עם התיקים (אתם בחופשה, אז למה שתלכו 30 מטרים לבד?). עם הכניסה לחדר, מחכים לכם על המיטה שני חלוקים מפנקים, שטיח אמבט – שלא יהיה לכם קר, ונוף משגע להרים והשדות המשגעים מסביב. זהו. עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בחופשה.

ואיך אפשר חופשה בלי לסגור איזה טיפול זוגי בספא? ובכן, זה מה שעשינו. בספא המלון סגרו לי ולבן זוגי את חדר הטיפולים הרומנטי ביותר, המיועד לזוגות, עם ג’קוזי עמוס בקצף, בקבוק שמפניה ומגש פירות טרי ועשיר. שוב, לא כי אנחנו VIP, פשוט כי אנחנו אורחי המלון. שני המטפלים היו מקצועיים וקשובים לכל בקשה שלנו והציבו רף מאד גבוה בטיפולי ספא בארץ ובעולם. במתחם הספא ישנו חמאם טורקי מפואר וסאונה יבשה, מגוון הנחות לחבילות ספא באמצע השבוע ובסופו והוא מארח גם קהל שאינו לן במלון.

גם הארוחות במלון הן חוויה בפני עצמה. ארוחות שף מידי הקסם של השף אבי כהן. כל ארוחת ערב הייתה נטולת קלישאות והרגישה כאילו את בבית של אמא- קבבים, סטייקים, עופות, בשר איכותי, אורז פרסי עם פינוקים בתוכו, מרקים, מגוון סלטים עשיר (כל הירקות טריים) ועוד. הכל מיוצר מחומרי הגלם הטובים ביותר. מנה ייחודית שזכורה לי הייתה כתף טלה שהוגשה על קרם בטטה מושלם. המנה נימוחה בפה והותירה אותי עם טעם של עוד.

ארוחות הבוקר אפילו מתעלות על הערב- ארוחת בוקר גלילית עשירה במגוון הגבינות הקשות והרכות הטובות ביותר, סלטי בריאות, שקשוקה בצלוחית אישית, קישים איכותיים, עמדת אומלטים ולחמים מובחרים ולירושלמים שבינינו: חלבה אמיתית מ”ממלכת החלבה” הירושלמית. כמו בבית כבר אמרנו?

כשפוגשים את כהן פנים מול פנים מבינים שמאחורי ידי הקסם מסתתר גם איש מאד מיוחד. כשהוא לוחץ לך את היד, את מרגישה את החום והאדיבות. הוא נתן יחס אישי לכל אורח ששאל שאלה, התעניין או היה צריך הכוונה בשל צרכים ייחודיים במזון. אף אחד לא נתקל בשלילה- לכולם יחס חם ומלטף. בדיוק כמו האוכל שלו.

והקינוחים? כל קינוח בצבע- עבודות יד מרשימות, צבעוניות וכמובן- מבחר אדיר, הכל מעשי ידה של הקונדיטורית אושרת סולימני, המחזיקה בקונדיטוריית “WONDERLAND” ב”אגמון מרקט”- שוק קולינרי ססגוני במיוחד ממש בצמוד ל”גליליון”.

בהמשך זכינו לסדנת שף של כהן יחד עם השף הירושלמי, אביב משה, ב”אגמון-מרקט”.  משה פתח במקום את “בסטה ירושלמית” עם כריכי פרנה מרוקאיים ביתיים (כאלה שאתה מכין עם הקציצות של אמא בשישי בצהריים), טעימים להפליא. הסדנה של השניים נסבה סביב בישול בבירה, לכבוד “פסטיבל הבירה” שהתקיים ביומיים הראשונים לשהייתנו במלון.

בזכות הפסטיבל זכינו בסוף שבוע שמח במיוחד, עם סוגי בירה ישראליים שונים, אוכל מצויין ומופעים שעושים טוב לנשמה, כמו המופע המשותף של רונית שחר וקורין אלאל– שלא ברור איך לא התאחדו עד עכשיו, הן יוצרות הרמוניה מושלמת יחד ומחזירות לחיים את שנות ה-90 הקסומות.

“אגמון-מרקט” נפתח באוגוסט האחרון ומספק חוויה קולינרית ופעילויות לכל המשפחה. השוק פתוח בכל יום כולל סופי שבוע. המבקרים בו נהנים ממגוון של דוכני מזון, בית קפה ומסעדות עם תמהיל המשלב בין דוכני שף,מסעדות וחנויות המציעות תוצרת גלילית מקומית לצד אירועים קולינריים וכמובן- גולת הכותרת- כדור פורח אדיר שלוקח אתכם ל-120 מטרים מעל האדמה לחזות בנוף הירוק המרהיב סביב למלון.

אחת המסעדות הזכורות שלנו במתחם הייתה של ירושלמי כמונו, השף גיא בן-שמחון, מסעדה איטלקית בשם “גליאנו”. “גליאנו” היא פינה עשירה ביותר במתחם הקולינרי, שיוצרת תחושה של בית גאנגסטרים איטלקיים מהאלפיון העליון שכל רצונם הוא להנות מאוכל ושתייה טובים, וזאת בשל עיצובה הייחודי, הכל בידי השף המוכשר.

המסעדה מכילה תפריט עשיר ביותר שהריחות המעולים של המטבח האיטלקי עולים רק מהתבוננות בו. כירושלמים, בחרנו בחציל בטחינה גולמית ובסילאן כמנת פתיחה, איך לא? בן-שמחון שם את הבישול מהבית במנה והעניק לה נופך איטלקי ייחודי. באזור הפסטות החלטנו ללכת על ניוקי עבודת בית עם ערמונים ושמן כמהין- ללקק את הצלחת. מנה עשירה מאד בריחות וטעמים ונעימה למאכל, שכן הניוקי רכים מאד ונמסים בפה (לא סתם הם נקראים “ענני ניוקי”). למנה עיקרית בחרנו בדג לברק ברוטב פסטו על מצע של מה שקרוי על ידי השף “סוכריות פולנטה”- רביולי מיוחדים עבודת יד. מנה טעימה ביותר ששווה כל אגורה. לקינוח (איך אפשר שלא?) לקחנו “אוריאו” – חטיף קרמי בטעם העוגייה המוכרת והאהובה- הכל מעשי ידו של בן-שמחון.

בימים אלה נפתח ב”אגמון-מרקט”(בקומה העליונה) מקום חדש בשם “אגמוניה”- מתחם בילוי המספק חוויה מוסיקלית וקולינרית לבליינים, והכל בכרטיס משולב אחד, כך שמי שמגיע יוכל להנות מכל העולמות ולשכוח מהחיים האמיתיים לכמה שעות טובות. ניכר כי כמו במלון, גם ב”אגמון-מרקט” חושבים על החוויה השלמה של הבליין, מהרגע שהוא נכנס למתחם ועד סופו.

בשורה התחתונה- הנסיעה, שארכה כ-3 שעות (בנוף מושלם), התגלתה כמשתלמת ומענגת במיוחד. שלושה ימים של פינוקים מא’ עד ת’ עשו את שלהם, כך שגם אני וגם בן זוגי הרגשנו שחזרנו מחופשה בחו”ל. האדיבות והשירות הבלתי מתפשרים, הקולינריה המפנקת וההטבות שבנוף ירוק של אחרי הגשם (עם קריצה לחרמון הלבנבן והיפיפה) העניקו לנו השראה להתחיל את השנה שלפנינו בחיוך. אין ספק שמדובר בדרך מאד ייחודית ומהנה לחגוג יום הולדת. מומלץ בחום.

לאתר מלון “גליליון”: http://www.galilion.co.il/ לאתר “אגמון מרקט”: https://agamonmarket.co.il/

0
היא עלתה לארץ בגיל  שמונה ממוסקבה, סבלה מבריונות קשה מצד חבריה, האמינה שהיא מכוערת ורק בגיל העשרה העזה  להשתתף בתחרות יופי מקומית. אחרי לימודים אקדמאים ונדודים מעיר לעיר, הנהייה שלה  לחיי הזוהר, בגדי מעצבים ולקצב חיים אורבני התחלפה משנישאה למושבניק מרמת הגולן.אז במקום להשתגע בפרובינציה משממון רגשי ומהאימהות, היא העסיקה את עצמה  במה שהיא הכי אוהבת; עריכת ספרות, העלאת פוסטים קורעים ותוססים לרשת וגם התיישבה וכתבה ספר.

0

פסטיבל בייבי יוצא לדרך – פסטיבל תינוקות, אימהות ומה שביניהם-קניון הסינמול 29.1-31.1 בחסות “מכבי”

קניון הסינמול יקיים בין ה- 29.1-31.1, פסטיבל תינוקות. לרגל הפסטיבל יוקם מתחם ייעודי בקומה הראשונה של הקניון, ובו יפעלו מתחמי הרצאות מיוחדים להורים טריים וותיקים בנושא הגיל הרך, תזונה, בטיחות ועוד.

בימי הפסטיבל יוכלו להנות ההורים והתינוקות מסדנאות כגון בייבי יוגה, תנועה באהבה וסדנא מוזיקלית. כמו כן, יוקם מתחם צילום ייעודי בו יוכלו להצטלם עם ילדיהם.  הפסטיבל כולו מונגש ללא עלות להורים ומיועד הן להורים מקומיים והן להורים מהצפון המעוניינים להגיע ברכבת עד לפתח הקניון. הורים המגיעים לפסטיבל יוכלו להנות מהצעות מכר ומבצעים מיוחדים שיתקיימו רק בימי הפסטיבל.

אז מה יהיה בפסטיבל?

יום שלישי – 29.1

11:00 – 10:00 “להניק ולהעניק” בהנחיית ד”ר הילה נצר טומקינס, רופאת ילדים,

11:15-12:00 “בייבי יוגה” עם קיה קירנברג

רביעי – 30.1

10:30-11:30 “מהביס הראשון” הרצאה בנושא תזונת תינוקות בהנחיית נירה פלרמן (תזונאית תינוקות וילדים)

11:45-12:30 “תנועה באהבה” סדנת תנועת תינוקות והורים עם קארין תירוש הלפרין

חמישי- 31.1

10:30-11:30 “שומרים על הילדים” הרצאה בנושא בטיחות תינוקות מפי אחמד גבן (מרפא בעיסוק פיזיקלי).

11:45-12:30 “דואט” סדנה מוזיקלית בהנחיית איריס זינגר

בכל ימי הפסטיבל יופעל מתחם צילום מיוחד בו ניתן יהיה להצטלם עם רקעים ללא עלות.

בנוסף לכך בימי הפסטיבל ינתנו מבצעים מיוחדים המיועדים לתינוקות.

קניון הסינמול, שדרות ההסתדרות 55, חיפה, קומה 1.

0

מופעים והצגות בימי שבת בחודש פברואר במתחם חוצות המפרץ אאוטלט הכניסה להצגות והמתקנים חופשית- ללא תשלום!

מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה בימי שבת גם בחודש פברואר . הפעילות כוללת הצגות ומופעים בחינם בימי שבת בבוקר.

בנוסף להצגות, כמיטב המסורת, בכל שבת בין השעות 11:00-19:00, יפעלו במקום מתקנים מתנפחים להנאת הילדים, דוכני אוכל ודוכני מכירה של תכשיטים, עבודות יד, צעצועים ועוד.ההצגות שיתקיימו בחודש פברואר בימי שבת בשעה 12:00:

2/2- המופע של חצוצרפי- קסם של חגיגה, חצוצרפי חוגג יחד עם כל הילדים את יום הולדתו עם המון שירים.

9/2- המופע של צ’פצ’ולה – הקומיקאית של הילדים, כוכבת ה- VOD וה-YouTube  מגיעה אליכם במופע קומי יחיד – אינטראקטיבי, עשיר ומצחיק לילדים ולכל המשפחה.

16/2- אחותי ליאור- האחות של ילדי ישראל מגיעה לשמח את ילדכם! מופע מוסיקאלי וקטעי מעבר קומיים בהשתתפות בובת לני השעון, השעון שתמיד מאחר.

23/2- המופע העל קצבי של נאור צוברי – מופע מוזיקלי ייחודי החושף את הילדים לעולם הקצב  עם מעל 15 כלי נגינה ואומנויות קצב.