וינטג' זה לא יד שניה

פריטי וינטג' זה דבר שכל פאשניסטה צריכה בארון שלה. אין שיק כמו שיק מהעבר ואם הוא מגיע ממיטב המעצבים ובמחירים קטנטנים על אחת כמה וכמה. 

פריטים נבחרים של מיטב המעצבים. יריד וינטג'
פריטים נבחרים של מיטב המעצבים. יריד וינטג'

אם את מגדירה עצמך כפאשיניסטה, סביר להניח שיש במלתחה שלך פריטים שהם וינטג' או לפחות רטרו (עיצוב עכשווי בגזרה של וינטג'). הפאשניסטה הקלאסית תשלב פריט וינטג' משנות ה-70 עם פריטיי הבוהו שיק הכל כך נפוצים היום ותתבלט מעל לעם. יש את זו שהולכת על הקצה ותשלב גרדרובה שלמה משנות ה-60 עם תסרוקת פאנקיסטית ונעלי צבא ותראה לכולם שהיא נורא מיוחדג'ת. מכורת הפין-אפ תהיה וינטג'ית מכף רגל ועד קצה השערה הסוררת שרוססה בספריי והודקה לפדחתה משל הייתה דמות מ"מאד מן". לכבוד כל אלו ואלו שרוצות להיות מגיע אלינו יריד הוינטג' המקורי מדיזנגוף סנטר להתארח בקניון הסינמול.
היריד פתוח לקהל הרחב ויימכרו בו פריטי אופנה, הנעלה, תיקים ואקססוריז, אביזרים משלימים ותכשיטים מאוספיהם של מיטב חנויות וינטג' ואספנים בעולם.​ ​ בנוסף, במקום יימכרו פריטי וינטג' נדירים ​של מותגים מובילים, אשר נאספו בארה"ב על ידי אנשים שנושמים אופנה. ​בין המותגים שיוצעו למכירה פריטים נדירים של : GUCCI, CHANEL, YSL​, ​סטלה מקארטני, אדידס ועוד.
ביריד ימכרו מגוון רחב של פריטים עד 100 ₪ בלבד!

​המלצה שלנו? כדאי להגיע מוקדם, כדי לא לפספס את הפריטים היחודיים והנדירים.​
האירוע המכונן יתרחש ​ביום חמישי, 17.12.15,​ החל מהשעה 14:00​ בקומה הראשונה, בכיכר הצפונית.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY