הקהילה התומכת המופעלת על ידי "נטלי שירותי רפואה" בשיתוף מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים באזור ערכה סדנת סטיילינג ייחודית בהובלתה של סיגל שמולביץ רכזת קורסים בבית ספר למקצועות האופנה, וסטייליסטית אישית שהגיעה בשביל ללמד, לתת טיפים ולהכניס להן לחברות הקהילה הנמרצות עוד צבע לשגרת היום-יום. 

"מאוד נהנינו מהסדנא, למדנו המון על התאמת צבעים על פי מבנה הגוף שלנו ומה יכול להתאים לכל אחת מאיתנו. האווירה הייתה כיפית וחווייתית, היה מעניין מאוד לראות את ההבדלים כאשר שינינו את הלבוש לפני מהמלתחה שסיגל הסטייליסטית הביאה וקיבלנו עצות חשובות מאוד" מספרות יפה ועליזה, חברות בקהילה התומכת.

מירי בר-און המפעילה החברתית של הקהילה  מוסיפה: "הפעילות הייתה מלמדת עבורי ועבור חברות  הקהילה  בפרט, מאוד נהניתי לראות את החברות  מודדות, מתייעצות ולומדות דברים חדשים, זו בהחלט חוויה מעניינת ומגבשת".

סדנת הסטיילינג היא אחת מהפעילויות החברתיות השוטפות שממנה נהנים חברי וחברות הקהילה   תומכת. 

"קהילות תומכות" פועלת בשיתוף מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים באזור ומופעלת על-ידי נטלי שירותי רפואה. במסגרת השירותים, מסופק סל שירותים מגוון שנועד לתת מענה לצרכים שונים של אזרחים ותיקים  המעדיפים להמשיך לגור בביתם בביטחון ,תוך שמירה על עצמאותם, פרטיותם ואיכות חייהם.

סל השירותים כולל  חיבור ללחצן מצוקה ושירותים רפואיים 24 שעות ביממה, פעילויות חברתיות והעשרה וסיוע של אב קהילה בתיקוני בית קלים.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY