רשת המרכזים הרפואיים “עיניים” מקבוצת דנאל מרחיבה את המרכז הרפואי בעיר חיפה ומשיקה לראשונה חדרי ניתוח להסרת משקפיים ותיקון ראייה בלייזר בצפון הארץ, בהשקעה של מעל ל-3 מיליון שקל

המרכז הרפואי ‘עיניים’ הממוקם בקניון חוצות המפרץ, שופץ והורחב ב-400 מ”ר נוספים בהשקעה של מעל ל-3 מיליון שקל, והוא מציע, לראשונה בצפון הארץ, חדרי ניתוח מתקדמים להסרת משקפיים, המאובזרים במכשירים ובטכנולוגיות המשוכללות בעולם. כעת, תושבי הצפון לא יצטרכו לנסוע למרכז הארץ בכדי לעבור ניתוחי תיקון ראייה ויוכלו לקבל את הטיפול המקצועי של רשת ‘עיניים’ עם צוות הרופאים הבכיר והמנוסה בישראל במרכז הרפואי בחיפה, ביניהם: ד”ר דוד ישראלי, ד”ר פאדל מרזוק, ד”ר מיכאל היימס, ד”ר שמואל גרפי ועוד.

לדברי ד”ר רונית לוינגר, מנכ”לית רשת ‘עיניים’ מקבוצת דנאל: “אנחנו שמחים לתת הזדמנות לתושבי צפון הארץ, המהווים מעל ל-10 אחוזים מהמטופלים שלנו, לעבור ניתוחים להסרת משקפיים קרוב לביתם עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם”.

לאחרונה, זכתה רשת המרכזים הרפואיים ‘עיניים’ מקבוצת דנאל במכרז של קופת חולים כללית והחלה להעניק ללקוחות כללית מושלם פלטינום הנחה משמעותית על ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר. למרכזים הרפואיים ‘עיניים’ מקבוצת דנאל הסכמים עם כל קופות החולים להסרת משקפיים בלייזר.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY