לשפר את איכות החיים עם מקררים לרכב  המשווקים ע”י חברת ד.ש לאופר 

רוצים ליהנות ממשקאות קרים גם לאחר נסיעה ארוכה ברכב? אם כן, כדאי לכם להצטייד באחד מהמקררים לרכב כפי שניתן להשיג  בחברת ד.ש לאופר, הנמצאת בחיפה ומשווקת את המקררים בכל הארץ. 

במזג האוויר החם שבארצנו, ובמחירים המשתלמים שאסור לפספס, המקררים שלנו הופכים למבוקשים ביותר, לכל מי שיש לו רכב פרטי או רכב שטח,  ובמיוחד לכל מי שיוצא לנסיעות רבות וארוכות במסגרת העבודה היום יומית. לכל הנוהגים בטנדר, רכב מסחרי ומשאיות, וכמובן, לטיולים בכל הארץ.

המקררים שלנו מספקים שירות מפנק לטיולים מאורגנים באוטובוסים. קיים מגוון רב של דגמים, והמקררים מתאימים לאחסון משקאות ומזון למשך שעות מרובות,ובכדי לבחור במקרר העונה על הצרכים של כל אחד ואחד, חייבים לבחור במוצר מתוך מבחר הדגמים, בהתאם למספר פרמטרים עיקריים: 

  1. גודל המקרר : 

מקררים לרכב מוצעים במגוון רחב של נפחים משמונה ועד חמישים ליטר. על מנת להתאים את נפח המקרר לרכבכם, עליכם  להתאימו לשטח המיועד עבורו ברכב, ולוודא שאינו מפריע להתנהלות  הנהג והנוסעים. כמובן, שגודל המקרר מושפע מגודל הרכב, כך שמקרר למשאית או אוטובוס יכול להיות הרבה יותר גדול מזה של רכב פרטי. 

מעבר לכך, חשוב לבדוק שהמקרר מתאים למידות המוצרים השונים שאתם רוצים לקרר.

2.תכונות חשובות לבדיקה

בבחירת מקרר יש לשים לב שמדובר במוצר איכותי העומד בדרישות תקן אמריקאיות או אירופאיות, ולבדוק שהוא מסופק עם אחריות מקיפה. כמו כן, יש לבדוק את סוג מנגנון ההפעלה של המקרר, עם או בלי מדחס, ואת המתח הנדרש עבורו. בנוסף, אם אתם בוחרים במקרר נייד יתכן שכדאי לבחור במוצר עם שקע שמתאים גם לבית, ואם המקרר מיועד להתקנה בתא הנוסעים והנהג חשוב לבדוק את עוצמת הרעש שלו.  

3.פונקציות שונות לבחירה 

בימינו ניתן למצוא מקררים לרכב עם פונקציות שונות. לדוגמא, תוכלו לבחור במקרר עם תא הקפאה או מקרר מתקדם עם תאים נפרדים שאת כל אחד מהם ניתן לכוון לטמפרטורות שונות,  וכך תוכלו, למשל, לאחסן בתא אחד של המקרר פחיות של קולה שרוצים לצנן, ובתא אחר לשמור על נתחי סטייק קפואים המיועדים להכנה לערב הבא. 

מקררים לרכבים מוצעים עם עוד מגוון פונקציות כמו צג דיגיטלי, תאורה פנימית, פונקציה לחימום מזון, מפסק אוטומטי למצבר וכיוצא בזאת.

4.מחירו של המקרר

כפי שיש טווח רחב של גדלי מקררים לרכב, כך גם הפרשי המחירים ביניהם, הנקבעים קודם כל בהתאם לנפח המקרר,וכן בהתאם לפונקציות שהוא מספק ומוניטין החברה המייצרת אותו. המחירים של המקררים מתחילים בכאלף ש”ח ומאמירים בהתאם לנפח המקרר ותכונות נוספות שלו. כך למשל, מקרר עם תא הקפאה או עם מספר תאים יהיה יותר יקר ממקרר בנפח זהה ללא תאים שכאלו. לכן, אם אתם רוצים לחסוך בעלות המקרר אל תקנו מוצר שיש בו פונקציות שאינן נחוצות לכם המייקרות את מחירו.

5.מבחר איכותי של מקררים לרכב

אם אתם מחפשים מקרר לרכב, באתר ובחנות של ד.ש לאופר תמצאו מבחר איכותי ממנו כל אחד יכול לאתר ולהזמין מוצר המתאים לצרכיו. בין היתר החברה משווקת ומוכרת מקררים במתח ‏12-24V ושל 12-220V ועם שליטה באמצעות APP, וכן מקררים קבועים וניידים, עם תא אחד ויותר, בנפחים של 8, 10, 15, 30, 40 ואף 50 ליטרים. תוכלו גם למצוא מקררים עם מקפיא ואפילו כאלו שכוללים פונקציה לחימום מזון. 

 

למידע נוסף  אודות מקררים לרכבים צרו קשר עם ד.ש לאופר שיווק בע”מ 

בטלפון 04-8405533.

הסתדרות 68 מפרץ חיפה 

 

רונן : 052-8981960 גיל : 052-8981961 שרון : 052-8981962

www.ds-laufer.co.il

עשו לנו לייק בפייסבוק : f – ד.ש.לאופר שווק 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY