מרתון של שירות ומקצועניות

במרכז השירות מרתון רעננה תוכלו למצוא מוסך מורשה של מותגי רנו, ניסאן ודאציה שיציע לכם מעטפת טיפולים שלמה עם שירות אישי ומקצועי, מרכז השירות מרתון רעננה בע”מ מהווה מוסך מורשה של מותגי הרכב רנו, ניסאן ודאציה לקוחותיו שנהנים משירות פרימיום של מוסך מורשה שממוקם בלב אזור התעשייה של רעננה. 

המוסך שהוקם לפני 46 שנים בידי שמואל נאמן מביא עמו ידע, מקצועיות ורמת שירותיות גבוהה שנצברו במהלך שנות פעילותו הענפה. למרכז השירות מרתון ברעננה יש הסדר עם חברות הביטוח דבר הנובע מהמוניטין הרב שיש למקום ולכן קל ונוח לטפל במקום ברכבים אחרי שעברו תאונה. התיקון עצמו מבוצע ברמה גבוהה ואתם תהנו מרכב חלופי לכל משך התיקון.

המוסך מציע חווית לקוח החל מהרגע בו הוא נכנס עם הרכב למוסך שם בחדר ההמתנה ימתין לו יועץ שירות אישי שיקבל אותו בסבר פנים יפות וישמור איתו על קשר באמצעות הטלפון הנייד האישי כך מתחילת השירות ועד לסיומו הלקוח מרגיש שהוא מקבל יחס אישי. יועץ השירות האישי יברר עם הלקוח עלויות ורק לאחר אישור מצד הלקוח יחל הטיפול והלקוח יקבל הערכת זמן, רכב חלופי אם צריך וכן עדכונים שוטפים לגבי עיקובים אם וכאשר. לנוחיותכם מרכז השירות  מציע חדר המתנה מרווח ונעים שם תמצאו עמדת שתייה חמה וקרה. 

במוסך מועסקים 34 עובדים תמצאו מחלקת חשמל מתקדמת עם מתקנים מתקדמים שנותנים מענה  אלו מערכות מחשוב עדכניות שמאפשרים אבחון מהיר של התקלות ותקשורת און ליין עם יצרן הרכב שמנתר את המידע שנאסף יחד עם המפעיל במוסך. 

במחלקת המכונאות הגדולה תמצאו עובדים מיומנים ומקצועיים שעברו השתלמויות והדרכות מתקדמות על דגמים חדשים שיוצאים לשוק וידע טכנולוגי מותאם 

במחלקת הפחחות ישנם פועלים שעובדים בתנאי מעבדה עם צבעי רכב מתקדמים על בסיס מים ידידותי לסביבה כך מתקבלת התאמה לצבע המקורי תוך דיוק בפרטים ועמידה בלוח זמנים. את פח הרכב צובעים בתוך תנור צבע מתקדם. במוסך מאמינים בשקיפות מלאה מול הלקוח ולא מבצעים אף עבודת פח ללא אישור מוקדם.

אפשרות להזמנת תור דרך האינטרנט (דרך האתר של רנו)

https://www.renault.co.il/

לשירות וייעוץ מקצועי – 09-7404408

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY