עולם שלם של תרסיסים לתחזוקת הרכב 

אתם בוודאי יודעים שרכב צריך תחזוקה כדי שיוכל לשרת את בעליו נאמנה. אז חשוב שתדאגו לו ותיעזרו בסוגים שונים של תרסיסים המיועדים למטרות מגוונות.

לצורך ניקוי ותחזוקת הרכב נעשה שימוש במגוון רחב של סוגי תרסיסים, כאשר לכל תרסיס תפקיד ייעודי משלו – מבלמים ועד צמיגים. לפניכם מספר דוגמאות לסוגי תרסיסים חיוניים שאותם תוכלו להזמין מהאתר או בחנות של ד.ש לאופר.

תרסיסים איכותיים ממקור אמין

בימינו קיים מבחר גדול של סוגי תרסיסים לרכב מבית יצרניות שונות, הנבדלים אחד מהשני באיכותם, בייעודם ובדרכי השימוש. כדי להבטיח את היעילות חשוב לקנות מוצר איכותי ומומלץ ממקור אמין, ודוגמא טובה לכך מהוו חברת ד.ש לאופר. החברה שמחזיקה במלאי גדול במיוחד של סוגי תרסיסים, שמה דגש על איכות, בטיחות יעילות ועל חדשנות מוצריה. כל זאת לצד שירות אישי ברמה גבוהה של זמינות, הקשוב לצרכי הלקוחות ומספק להם מענה מדויק.

תרסיס לניקוי בלמים

בכדי שהבלמים יתפקדו היטב חשוב לשמור אותם נקיים, ואילו תרסיס לניקוי בלמים יבטיח את תקינותם ובטיחותם. תרסיסים אלו מיועדים לניקוי חלקים שונים במערכת הבלימה, כמו הסנדלים והתוף, והם מסירים מהבלמים משקעי לכלוך קשה כמו גריז, שמן, אבק, פיח ונוזל בלמים. כמו כן, כדאי לעשות שימוש בתרסיסים אלו אחרי הרכבת צלחות והחלפת בלמים. 

תרסיס לניקוי מגעי הרכב 

מגעי החשמל ברכב הינם רגישים במיוחד ולכלוך יכול להפריע לתפקודם. תרסיס למגעי חשמל שמבוסס על מיכל עם אויר דחוס וחומרי ניקוי, ינקה באופן יסודי את מגעי החשמל ברכב מכל סוג של לכלוך – משומנים ועד לחות. פעולות אלו מבטיחות את תפקודם הנאות של מגעי החשמל לאורך זמן ומאפשרות זרימה תקינה. כמו כן, התרסיס מסיר מהמגעים חלודה ומונע הצטברות של קורוזיה, ולאחר השימוש בו הוא מותיר את שטח המגעים נקי ולא דביק.

תרסיס לניקוי צמיגים

צמיגי הרכב נדרשים להתמודד עם פני הכביש המלאים בלכלוך שמזיק להם. בכדי להגן על הצמיגים מפני התחמצנות ולהאריך את חייהם, מוצע תרסיס ייעודי המונע מלכלוך להצטבר על חלקי הגומי. התרסיס מסיר סוגים שונים של לכלוך לרבות אבק וגריז, והוא אינו גורם להתחמצנות וחלודה. כמו כן התכשיר מעניק לצמיגים חזות מטופחת ומבריקה וניתן ליישמו על כל סוג של רכב פרטי, מסחרי משאית, אוטובוס וכדומה.

תרסיס לניקוי קרבוראטור

קרבוראטור, או בעברית מאייד, הינו רכיב מכאני להזרקת דלק היוצר תערובת של אוויר עם בנזין שחיונית לתפקוד המנוע. בכדי לשמר את עבודתו התקינה של הקרבוראטור ניתן לנקותו עם תרסיס ייעודי המסיר לכלוך, שמנים, שומנים, גריז ופיח. 

תרסיס לניקוי וחיטוי מזגן הרכב

בכדי ליהנות מאוויר נקי ונעים ברכב יש לוודא שמערכת המיזוג נקייה מבקטריות. לשם כך יש לעשות שימוש בתרסיס יעודי אנטי בקטריאלי, המנקה ומחטא את מערכת המיזוג ומסיר ממנה פטריות, בקטריות וריחות רעים. 

תרסיס לניקוי וחידוש ריפודים

ריפודי הרכב נדרשים להתמודד עם קפה שנשפך עליהם, כתמי שומן, צבע ועוד. בכדי לזכות בריפודים נקיים, מטופחים ונעימים למגע מומלץ לנקותם עם תרסיס ייעודי המתאים לריפודי בד, עור או סקאי.

תרסיס שימון ואחזקה מקצועי

לצד תרסיסים למטרות ספציפיות יש גם תרסיסים כלליים המשמשים למגוון מטרות. דוגמא לכך מהווה תרסיס שימון ואחזקה מקצועי. מדובר בתרסיס רב תכליתי שמשחרר חלקים, משחרר מנגנונים תקועים, מפסיק חריקות, מסיר חלודה, מסיר ודוחה לחות, מנקה ומגן. תכונות אלו הופכות תרסיס זה למוצר חיוני שכדאי לכל אחד להחזיק ברכב לכל צרה שלא תהיה.

עוד מגוון סוגי תרסיסים

מלבד האמור לעיל, בשוק יש מגוון סוגים של תרסיסים המיועדים לצרכים שונים. כך למשל, אצל חברת ד.ש לאופר תוכלו למצוא תרסיסי אחזקה ושימון כלליים, תרסיס לשימון של שרשראות, תרסיס סיכה סיליקון, תרסיס לדש בורד, לג’נטים, לווקס ואף  לניקוי פנסי הרכב. 

לעוד מידע אודות תרסיסים לרכב הנכם מוזמנים ליצור קשר עם ד.ש לאופר שיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.

הסתדרות 68 מפרץ חיפה 

רונן : 052-8981960 גיל : 052-8981961 שרון : 052-8981962

www.ds-laufer.co.il

עשו לנו לייק בפייסבוק f – ד.ש.לאופר שווק 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY