אחרי שחזרו מאליפות אירופה בשחייה שהתקיימה בפורטוגל, כשעל צווארם 12 מדליות  ועוד שני שיאי עולם, נערכה השבוע לכבודם של שחייני נבחרת ישראל בשחייה, קבלת פנים בבריכה באיל”ן חיפה, מועדון הבית של הנבחרת.

כל שמונה השחיינים, חניכיו של המאמן יעקב ביננסון, היו שם: עמי דדאון, מארק מליאר, אריאל מליאר, איאד שלבי, בשאר חלבי, יוליה גורדיצ’וק, אראל הלוי, וורוניקה גירנקו, כולם כבר הבטיחו את מקומם במשחקים בטוקיו, שיפתחו באוגוסט השנה.

יו”ר עמותת איל”ן, רו”ח אהוד רצאבי אמר: “נבחרת השחייה של איל”ן חיפה מוכיחה בכל פעם מחדש כיצד בעזרת כח רצון, התמדה, כישרון והדרכה מקצועית אין מגבלה שלא ניתן להתגבר עליה. במיוחד בימים אלו, אנו גאים בכל אחד ואחת מכם ובמאמן המוכשר והיקר על הישגים יוצאי דופן ובעיקר על ההשראה והרוח הגבית שאתם מעניקים לילדי איל”ן, אשר נושאים את עיניהם אליכם”.

יו”ר הוועד הפראלימפי, ד”ר שוקי דקל בירך ואמר: “ההישגים הנהדרים שלכם מילאו אותנו שמחה וגאווה. עקבנו אחריכם מרחוק והרגשנו את הרוח הספורטיבית והנחישות, ולא פחות חשוב גם את החברות ביניכם. אני רוצה להודות לכם וליעקב ביננסון, המאמן הנפלא, ואני מאחל לכם הצלחה רבה גם במשימה הגדולה והחשובה העומדת בפניכם –  טוקיו 2021.”

יו”ר ההתאחדות לספורט נכים, מר אלי בירנבאום אמר: “אתם חבורה מוכשרת וראויה, אתם דוגמא ומופת. הבאתם כבוד רב, אני מצדיע לכל אחת ואחד מכם ומודה לכם וליעקב המאמן על שבתקופה כל כך מורכבת, הצלחתם להביא לנו הרבה שמחה, כבוד וגאווה. עלו והצליחו גם בהמשך הדרך”.

עוד נכחו בקבלת הפנים, מנכ”ל הוועד הפראלימפי ניסים סספורטיס, המנהל המקצועי של הוועד

ד”ר רון בולוטין, מתאמת ספורט הנכים ביחידה לספורט הישגי במכון וינגייט, דני מריאן יו”ר דירקטוריון חברת הבת של איל”ן, שחר פרקיס מנהל מרכז הספורט של איל”ן חיפה ורבים נוספים.

הישגי שחייני איל”ן חיפה באליפות אירופה בפורטוגל:

זהב:

עמי דדאון (שיא אירופי 50 מטר חופשי)

עמי דדאון (שיא עולם 100 מטר חופשי)

עמי דדאון (שיא עולם 200 מטר חופשי)

מארק מליאר (100 מטר גב)

איאד שלאבי (50 מטר גב)

כסף:

עמי דדאון (150 מטר מעורב אישי)

מרק מליאר (100 מטר חזה)

מרק מליאר (200 מטר מעורב אישי)

אראל הלוי (400 מטר חופשי)

ארד:

איאד שלאבי (100 מטר גב)

מרק מליאר (400 מטר חופשי)

יוליה גורדיצ’וק (400 מטר חופשי)

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY