כתר, הקבוצה המובילה בעולם לייצור ריהוט גינה, בית ומוצרי אחסון, משיקה חנות דגל חדשה ומעוצבת, המתווספת ל-14 חנויות הרשת בפריסה ארצית. החנות החדשה הושקה במרכז עיצוב הבית והקניות הפתוח המוביל בישראל: חוצות המפרץ. הקמת החנות היא חלק ממהלך העמקת ההשקעה בחיזוק המותג בישראל, יחד עם התרחבות פעילות קבוצת כתר בארץ הכוללת הקמה של 3 מפעלים נוספים עד סוף שנת 2023, המתווספים ל-8 הקיימים בישראל, מתוך 20 בעולם. כל מפעליה של כתר בישראל ממוקמים בחבל הארץ הצפוני, בכרמיאל, יקנעם ואלון תבור.

חנות כתר תחת הקונספט החדש מציעה, בחלל עדכני וענק של 550 מ"ר, את כל מגוון מוצרי כתר המיוצרים בארץ ובעולם, תחת קורת גג אחת: ריהוט גן, מחסני גינה פינות אירוח, ארגזי כלים ומוצרי ארגון וסידור הבית. 

במתחם חוצות המפרץ בחיפה, המשתרע על שטח של חצי דונם ומאגד כ-100 מותגים מובילים בישראל בתחומי אופנה ועיצוב הבית, הושקה חנות הדגל החדשה והיא החנות הגדולה בארץ ובעולם של כתר, תחת הקונספט החדש. 

אודי שגיא מנכ"ל משותף כתר: "כתר עוסקת בחדשנות; חדשנות מוצרית, חדשנות בחומר ומהיום – גם חדשנות בחוויית הקניה של המותג, שמוכר לקהל בארץ בעיקר מחנויות עשה זאת בעצמך והאונליין. חנויות הדגל החדשות שלנו מנגישות לצרכן הישראלי את הסיפור שלנו: עסק משפחתי קטן שקם עם קום המדינה, ועם השנים הפך לקבוצה הגלובלית המובילה בתחומה. ליבת הפעילות שלנו, הייצור והחשיבה החדשנית נותרו בישראל ובשנה החולפת החלטנו להשקיע גם בחיזוק המותג בארץ ולחשוף את העשייה הנרחבת שלנו לקהל הישראלי, שברובו אינו מודע להצלחה הכבירה של כתר בעולם".

עינת קליין, אדריכלית חנויות כתר החדשות: "הדבר הבולט ביותר בעיצוב החנויות החדשות הוא שהאג'נדה של כתר באה לידי ביטוי באופן משמעותי, והיא זו שהכתיבה את בחירות האלמנטים העיצוביים. היה לנו חשוב להדגיש שמדובר בחברה שצמחה מתוך התעשייה הישראלית ולכן עשינו שימוש בחומרים תעשייתיים כמו רשתות ומתכות. חיפשנו כיצד אנחנו יכולים להפתיע את הצרכנים וליצור חווית קנייה שלמה, שמאפשרת להם להיכנס לחנויות ולמצוא תחת קורת גג אחת מגוון מוצרים מעוצבים ופונקיונליים לריהוט הבית ולגינה, מוצרי פנאי ופתרונות אחסון".

קליין מוסיפה כי "האלמנטים העיצוביים בחנויות נבחרו ותוכננו בקפידה, כמו למשל קיר כיסאות בגובה 2.5 מטרים שמציג את כסאות כתר האייקוניים, המזוהים עם המותג הותיק. בעוד ברצפת המכירה נמצאת חדשנות מוצרית רבה ומפתיעה. המטרה הינה יצירת חווית קנייה שונה וייחודית מזו שהצרכנים הכירו מחנויות כתר עד היום". 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY