המשטרה סגרה מועדון חשפנות נוסף

המחוז נגד מועדוני החשפנות. צילום אילוסטרציה
המחוז נגד מועדוני החשפנות. צילום אילוסטרציה

"הדרישה של הוועדה לקידום מעמד האישה, מיושמת במחוז חוף". זהו המועדון הרביעי שנסגר במחוז, שם מבטיחים להשלים את המלאכה עד תום.

נמשכת המלחמה של משטרת מחוז חוף במועדוני החשפנות. בית המשפט לעניינים מקומיים בחיפה, קבע אמש כי מועדון חשפנות באזור הצ'ק פוסט, ייסגר לאלתר בשל סכנה מידית וחמורה לסדר הציבורי. את הבקשה הגישה עיריית חיפה, בשיתוף פעולה עם תביעות רישוי מחוז חוף, אשר הביאו בפני השופטת מידע מודיעיני חסוי. פעילות זו מצטרפת לסגירת שלושה מועדוני חשפנות נוספים באזור. ממשטרת מחוז חוף נמסר כי: "בכך למעשה כמעט הושלמה המלאכה, אותה דרשה הוועדה לקידום מעמד האישה, לבצע במחוז חוף. במשטרת מחוז חוף תימשך פעילות האכיפה כנגד מועדוני חשפנות ובתי בושת".

נזכיר עוד, כי לפני כשבועיים, כפי שפרסם כתב רדיו חיפה, יואב איתיאל, מנהל אותו מועדון חשפנות בצ'ק פוסט, נעצר בחשד כי הבחורות העובדות במקום, מתועדות במצלמות נסתרות המותקנות בחדרי ההלבשה של המקום. זאת, על פי החשד, ללא שנתנו את הסכמתן וללא שידעו על קיומן ועל פי המשטרה פגע בפרטיותן. לטענת הבעלים הוא התקין את המצלמות על פי דרישת המשטרה וכדי למנוע גניבות ועבירות אחרות.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY