רשת מועדוני זאפה בשיתוף פעולה מיוחד עם אשמורת, מועדון הצרכנות של הסתדרות המורים, תהפוך למכללת העשרה ולימודים עבור עשרות אלפי גמלאי הסתדרות המורים לאחר שנה במהלכה כמעט ולא יצאו מהבית נוכח הקורונה. מכללת אשמורת נועדה לעזור ל-40,000 גמלאי הסתדרות המורים לחזור לשגרה באמצעות העשרה ולימוד, לאחר שהקדישו את חייהם ללמד ולחנך דורות ישראלים צעירים מהם.

מכללת אשמורת לגמלאים תתקיים במועדוני זאפה בחיפה, הרצליה, באר שבע, תל אביב, ראשון לציון, ופתח תקווה ובהן יועברו מגוון רחב של הרצאות בנושאים שונים ממיטב אנשי המקצוע המובילים בישראל.

למכללת אשמורת יגיעו ברק רביד שיעביר הרצאה עיתונאות ומדינאות וגם הרצאה של עמרי אסנהיים בנושא כתבות תחקיר ותיק שמעון קופר.

בנוסף יתקיימו גם הרצאות של שמעון פרנס, שי גולדן, ברק רביד, עדי מאירי, ד”ר רפי קישון, עודד צרפתי ועוד. וכן קורסים מגוונים ומעשירים כגון – מיינדפולנס, עולם דיגיטלי, שפות, אמנות ישראלית ועוד.השתתפות בהרצאות כרוכה בתשלום סמלי של 390 ₪ לסדרה של 10 הרצאות.

ארי שטינברג, מנכ”ל אשמורת: ״השקת מכללת הגמלאים של אשמורת בשיתוף עם רשת מועדוני זאפה, היא נדבך נוסף במדיניות שהתוותה מזכ”לית הסתדרות המורים הגב’ יפה בן דוד, במתן הטבות נוספות ופעילויות העשרה לטובת ציבור הגמלאים שאנו פועלים למענו מדי יום.
פתיחת מכללת אשמורת לגמלאי היא רק הסנונית הראשונה בפעילויות המתוכננות בשנה הקרובה״.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY