כדורגלן מאזור הצפון התעלם מתביעה שהגיש נגדו תושב חיפה נגדו בטענה שהוציא במרמה 200 אלף שקל מהתובע ולאחר שהתקבל פסק דין נגדו טען בפני בית משפט השלום בקריות כי היה פצוע במשך חודשים ■ באי כוחו של התובע, עו”ד אדיר צבי ועו”ד יריב רז, הגישו לבית המשפט תמונות מדף האינסטגרם של חברתו של הכדורגלן בהן רואים כי הם דווקא יצאו למסע בזבוזים במגוון מקומות בילוי ברחבי הארץ

תושב חיפה הגיש תביעה לבית משפט השלום בקריות בעיר נגד כדורגלן מהצפון בטענה כי במשך תקופה הצליח להוציא ממנו במרמה כ-200,000 שקל, לעיתים כבקשה לעזרה כהלוואה ולעיתים בטענות כאלו ואחרות. לטענת עורכי דינם של התובע, עו”ד אדיר צבי ועו”ד יריב רז ממשרד “צבי-רז ושות’ עורכי דין”, הכדורגלן התחמק במשך תקופה מלקבל לידיו את כתב התביעה וגם לאחר שקיבל אותו, התעלם מההליכים, לא הגיש כתב הגנה ולבסוף בית המשפט נתן פסק דין בהעדר הגנה וקבע כי הנתבע יחזיר לתובע את הכספים.

לאחר שניתן פסק הדין על ידי בית המשפט לפתע טען הכדורגלן כי לא הגיב לטענות משום שהיה “פצוע במשך חודשים רבים”. עורכי הדין של התובע, עו”ד אדיר צבי ועו”ד יריב רז, התקשו לקבל את הטענה ולאחר בדיקה שכללה את החשבונות ברשתות החברתיות של הכדורגלן וחברתו התברר כי בחודשים הנטענים השניים דווקא נראים מאושרים ומחוייכים כשהם מבלים במקומות בילוי שונים בתל אביב ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. התובע הגיש את הממצאים נגד הכדורגלן לבית המשפט וביקש שלא לקבל את טענתו כי לא הגיב לטענות משום שהיה פצוע. הבקשה נמצאת בימים אלה בטיפול בית המשפט שיחליט בקרוב בנושא.

עו”ד אדיר צבי ועו”ד יריב רז מסרו בתגובה: “הוכחנו מעבר לכל ספק כי הכדורגלן פשוט שיקר כי לא יכל להגיב לכתב התביעה כי היה פצוע ופשוט זלזל בהליכי בית המשפט. אנחנו תקווה כי בית המשפט יחליט שלא לבטל את פסק הדין, שכן יש בידו את כל אישורי המסירה המעידים כי הכדורגלן קיבל לידיו את המסמכים וכעת טוען בחוסר תום לב כי לא הגיב להליכים עקב פציעה – בזמן ש”פציעה” זו לא הפריעה לו לבלות ברחבי הארץ”.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY