אם התוצאה

שנת 2021 הייתה שנה מאתגרת בכל המובנים במדינת ישראל ובעולם כולו.כאשר חלים שינויים (לפעמים אפילו מינוריים) במדינה הדבר משפיע על רמת הגניבות בשטח.

לא רק המצב הכלכלי הוא שמשפיע אלא גם מצב מדיני- פוליטי ומצב קיומי (מגפה וכו') – משפיע על רמת הגניבות  והתעוזה של הגנבים הסדרתיים.

מניסיוננו עתיר השנים בתחום היינו עדים למגמת עלייה בגניבות בזמן מלחמה , מתח ביטחוני או חרדה כללית בציבור .אולם  אין ספק, שהמצב הכלכלי הינו גורם משמעותי ראשוני לעליית רמת הגניבות ובמקביל משפיע על רמת המכירות לפיכך משפיע על רמת הפחת באופן ישיר ועקיף.

שנת 2021 הייתה שנה  עמוסה באירועים ובחרדות קיומיות בציבור, אולם לדעתנו עדיין לא מורגש במלא כובדו המצב הכלכלי בציבור ,  אנו מקווים ב"ה ששנת 2022 תהיה טובה , חזקה ומחזקת יותר מכל הבחינות , אולם ע"פ המצב הקיים בנוסף לחרדה הקיימת בציבור אנו עדים למגמה של החלשות האוכלוסיה החלשה והבינונית מבחינה כלכלית , שהם מהווים את הרוב של האוכלוסיה הצרכנית במדינה .

אנו עדים למצב חדש בעולם ובארץ אשר שינה ומשנה את פני המפה לפיכך עלינו ללמוד אותו ולהכיר בו בכדי שנהיה מוכנים אליו. ע"פ דעתנו על העסקים הקטנים והבינוניים  , רשתות וכו' להיות מוכנים למיגון וטיפול נכון בכל נושא מניעת אובדן ויפה שעה אחת קודם.

בכל עסק שכזה צריך להיות אדם או גוף שנותן מענה לתחום מניעת אובדן . גוף זה חייב להיות מקצועי ואמין הפועל בשיקול דעת מרבית בעל יכולת בזיהוי נקודות תורפה במערכת ובניתוח מצבים חריגים וטיפול בהם.

אנו מאחלים שנת עסקים פורה ומשגשגת בבריאות טובה.

כפי שקראתם במאמרים הקודמים, ניתנו טיפים ודרכי התמודדות מתוך הספר "סוד התוצאה".

מאמר זה נכתב ע"י מזל ומנחם – חברת "אם התוצאה" .

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY