הצוותים של חברת דנאל סיעוד מקבוצת דנאל, המעניקה שירותי סיעוד לאלפי קשישים ברחבי הארץ על ידי מטפלות ישראליות, התגייסו להמתיק לקשישים בודדים ועריריים את חג הפורים וחילקו משלוחי מנות מפנקים.

צוותי המטפלות, יחד עם עובדי הסניפים המסורים, ביקרו במהלך החג את כל הקשישים, הכניסו לביתם אווירת חג ודאגו שלכולם יהיה ערב חג שמח ומתוק, ושלא יחסר להם דבר בימי החג.

לדברי דרור פלנבאום, מנכ”ל דנאל סיעוד: “במיוחד בשנה מאתגרת זו, בה הקשישים נאלצו להיות בבידוד מוחלט מבני משפחתם ומהסביבה, ומרביתם בקושי יצאו החוצה וחלקם עדין מפחדים מכך, אנחנו מרגישות שתפקידנו כמי שדואג להם בכל ימות השנה, מקבל חשיבות רבה ואנחנו גאים שיש ביכולתנו לעזור ולשמח אותם. מהרגע שהוגדרנו כחיוניים למשק מרגש לראות איך עובדי הסניפים והמטפלות הסיעודיות התגייסו למען הקשישים. לאורך כל השנה, המטפלות מגדילות ראש ועושות הרבה מעבר לנדרש מהן וכל זאת מתחושת מחויבות למטופלים שלהן, הן דואגות לכל צרכיהם – לאוכל מפנק בכדי להעלות את המורל, עוזרות לחבר עם בני משפחה, באמצעות שיחות וידיאו, עורכות קניות וניקיונות – הכל רק בכדי שאותם קשישים יחושו שיש מי שדואג להם ושהם לא לבד”.

בתמונה:הקשישה ויקטוריה גרינברג עם המטפלות טניה וולפסון ואנסטסיה בולייב. צילום באדיבות דנאל סיעוד

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY