לרגל השקת הסניף החדש בחיפה שנפתח לפני כחודש, רשת אלן קאר מחפשת את התושב שמעשן הכי הרבה על מנת לסייע לו להיגמל בעזרת השיטה הייחודית שתחגוג ביולי 36 שנה להיווסדה. 

התושב הנבחר ייהנה מסדנה ללא תשלום ומפגישות חיזוק אישיות במידת הצורך למשך שנה. מה צריך לעשות על מנת להיות האחד? היכנסו לדף הפייסבוק של אלן קאר, חפשו את פוסט הפעילות או פנו בהודעה בפרטי והרחיבו אודותיכם ועל הרגלי העישון שלכם. 

ייחודה של השיטה של אלן קאר הוא שהיא לא רק מלמדת אנשים איך להפסיק לעשן אלא היא גם מבטלת את הרצון לעשן והגעגוע לסיגריות ומאפשרת למי שהפסיק להמשיך ליהנות מהחיים בלי לפצות את עצמו באכילה מוגברת, בלי לקנא במעשנים אחרים או להתגעגע לסיגריות ובלי לשנות הרגלים – להמשיך לשתות קפה (אין צורך להיגמל גם מקפאין), אלכוהול, לצאת עם חברים לבילויים. במפגש עצמו אין שימוש בתרופות, תחליפים, טיפולים או גימיקים, איננו עוסקים בהפחדות או שיחה על נזקי העישון, הרי כל זה ידוע לכל, סיגריות זה לא בריא.

לדברי אביב ברג, ממנהלי סניף אלן קאר בחיפה: “ישנם מעשנים שחושבים שבשל מספר השנים הארוכות שבמהלכן הם עישנו, הם כבר לא יוכלו להיגמל… אך זה לא נכון, אנו רוצים להראות שגם מעשנים כבדים יכולים להפסיק לעשן במיידי ואפילו ליהנות מהתהליך”.

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY