לאחר שהשלימה את מיזוג המרכז הרפואי ‘מעיין’, חברת “ד”ר לוינגר מדיקל” מקבוצת דנאל מרחיבה את פעילות המרכז הכירורגי בחיפה ומשיקה מרפאת פרמיום בהשקעה של 500 אלף ש”ח. המרכז הרפואי החדש, הכולל חדרי ניתוח מתקדמים המאובזרים במכשירים ובטכנולוגיות המשוכללות בעולם, יציע בנוסף למערך הטיפולים הנרחב, ניתוחי קטרקט עם השתלת עדשות פרמיום, שמטרתן לשחזר את תפקודה התקין של העדשה ולהפחית את הצורך במשקפיים, לאחר ניתוח הקטרקט. מרפאת הפרמיום של מעיין תעניק את שירותיה לכל המטופלים בצפון הארץ ותעמוד לרשותם של רופאים ומנותחים.

הצוות המקצועי והמנוסה של המרכז הרפואי “מעיין” יעניק שירותי ייעוץ, אבחון ומדידה בנוגע לעדשות הפרמיום לראייה לקרוב ולרחוק, המושתלות בניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר. מדובר בבשורה לתושבי הצפון שעד היום נאלצו לנסוע למרכז הארץ בכדי לעבור בדיקות מתקדמות  אלו.

תהליך הייעוץ כולל ביצוע של סדרת בדיקות, המשפרות משמעותית את תוצאות הניתוח: בדיקת עיניים מקיפה על ידי אופטומטריסט, מיפוי קרנית, מדידת עדשת העין, ספירת תאי אנדותל, וסריקה של קרקעית העין ((OCT. על סמך תוצאות הבדיקות, מתאימים הרופאים במרכז את העדשה המתאימה ביותר.

לדברי דר’ מודי נפתלי המנהל הרפואי במרכז הרפואי מעיין: “בדרך כלל מי שסובל מקטרקט הוא כבר בגיל שבו יש צורך בעדשות מולטיפוקליות לצורך ראייה תפקודית תקינה. אנחנו מציעים לאלו לתקן את הראייה לצד הסרת הקטרקט באמצעות השתלת עדשת פרימיום מולטיפוקלית במקום השתלת  עדשה רגילה– התוצאה היא טיפול בקטרקט והפחתת התלות במשקפיים לקרוב ולרחוק  או הסרתם לחלוטין”.

לדברי ד”ר רונית לוינגר, מנכ”לית “ד”ר לוינגר מדיקל” מקבוצת דנאל: “אנחנו שמחים להעניק הזדמנות לתושבי צפון הארץ, המהווים מעל ל-10 אחוזים מהמטופלים שלנו, להגיע לקבל ייעוץ מקצועי מצוות רופאים בכירים ולעבור ניתוחי קטרקט  מתקדמים, קרוב לביתם עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם”.

במסגרת הפיכתו של “מעיין” למרכז רפואי רב תחומי, בחודשים הקרובים יתחיל המרכז להציע טיפולים להסרת נגעים ממאירים מהעור בניתוחי בשיטת מוהס, הנחשבת לשיטת הטיפול היעילה ביותר.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY