עשרות אנשי תקשורת ובני משפחותיהם הגיעו בתחילת השבוע למסעדת ה- BLACK בגרנד קניון בחיפה לטעום את המנות המיוחדות החדשות ולמפגש עם השף והבעלים צחי בוקששתר

מסעדת ה-Black , בגרנד קניון בחיפה, ערכה בתחילת השבוע חגיגה משפחתית לאנשי תקשורת ובני משפחותיהם והשיקה את המנות המיוחדות שלה "ביסלי ווינג" ו"קראנץ' ביסלי גריל", ואת המנות החדשות מתפריט הקיץ שלה. לרגל המאורע הוזמנו שלל עיתונאים, אנשי תקשורת ובני משפחותיהם לחגיגת טעימות שנערכה אחה"צ, בניצוחו של השף צחי בוקששתר מבעלי הרשת, שהגיע במיוחד לחגיגה כדי לבשל ולנצח על המנות וכמובן להצטלם על הדרך עם מי שביקש. הצעירים שבין המוזמנים זכו לקבל את מהדורת הביסלי החדשה שיצאה לרגל שיתוף הפעולה של אסם ורשת מסעדות הבלאק.

בין המנות החדשות שהוגשו במסעדה: כבד צלוי עם המון בצל על הפלאנצ'ה, פיתה קבב שכללה 2 שיפודי קבב על סלט חסה קצוצה, בצל בפלאנצ'ה, עגבניות צרובות וטחינה ירוקה, פיתה בורגר – הבורגר של הבלאק עם ירקות ורוטב איולי שום, פיתה מטפטפת עם בשר קצוץ בפלאנצ'ה, סופר סלט בריא עם אורז מלא, עשבי תיבול ומעל פטריות שמפניון, פורטבלו צרובות ועוד.

על האירוח הופקדו שלומי פורמן, יואב כהן וגיא רביד, מבעלי המסעדה ואשת יחסי הציבור אורית שחם-וואלך המלווה את המסעדה בשנים האחרונות.

מבין התקשורתנים הרבים שהגיעו מלווים במשפחותיהם לפרגן: יוסי פרץ ארי, יורם מארק רייך, דינה רפאל, נדב שהרבני, חגית הורנשטיין בני יזרעאל, שיר כרפיס, ליאור מרום, רונית קיטאי, זליג אהרונוביץ, ניר אהרוני, אדי גל, סמדר פישלר, שרה איקו (שאף צילמה את התקשורתיים), מיכל ירון, אברהם ציבין,הבלוגריות: צילה לייפר, יפה גביש, לימור גרובר, רוני רוזנצוויג ועוד.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY