שחקן הכדור-רגל עופרי ארד, בן 22, קפטן הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל ובלם מכבי חיפה הגיע יחד עם אביו עודד ואחיו מורן למשרדי חברת שניר לרכוש שתי דירות בפרויקט היוקרתי של האחים שרבט, בניהולו של גיורא שרבט, בטירת הכרמל – שרבט נוף לים. 

השלושה נפגשו עם בכירי חברת שניר:  ניר שמול המנכ"ל ושון פלדמן – סמנכ"ל בכיר, שבני משפחת ארד סיפרו כי החליטו לרכוש את הדירות החדשות,  לאחר תקופת חיפושים אחר דירת החלומות שנמשכה הרבה מאוד זמן וכללה ביקורים חוזרים ונשנים בכל אתרי הבנייה הרבים בטירת הכרמל ובדיקת כל הדירות המוצעות למכירה בעיר. לבסוף, לאחר לבטים רבים, מצאו השלושה את דירות החלומות, בנות 5 חדרים כל אחת ועם נוף לים בפרויקט שרבט נוף לים. 

עופרי ארד  ציין כי רמת הבנייה הגבוהה, והעובדה כי הדירות הן חלק מפרויקט של האחים שרבט וגיורא שרבט הוא האיש שמאחורי הפרויקט, תרמה רבות להחלטתם לקנות דווקא בפרויקט זה. 

שמול סיפר לשלושה כי הדירות אותן רכשו הינן חלק מ-2 מגדלי יוקרה, בני 25 קומות כל אחד והבטיח להם כי ייהנו מחוויית מגורים ירוקה לצד הטבע, עם נוף לכיוון הים ועם שטחים ציבוריים מפותחים.  הדירות עם הנוף לים עולות 1.8 מיליון ₪. לנו לא סיפרו כמה הנחה הם קיבלו. 

עופרי ואחיו הגדול מורן, שהוא קצין כושר קרבי בצבא קבע, אמרו כי הם מקווים שעד לקבלת המפתחות לדירות, בעוד כשנתיים וחצי, הם כבר יהיו בעלי משפחות ויוכלו ליהנות לא רק מהדירות והנוף לים, אלא גם מהשטחים הציבוריים הרבים כגינות, מגרשי משחקים, גני ילדים ועוד. 

אז  מי אמר שאין בכדורגל הישראלי כסף וששחקני כדורגל צעירים לא מרוויחים טוב?

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY