המופע החדש של השלישייה מגיע לפ”ת וחיפה. על במה אחת יבצעו אדם, רון רוזנפלד (פורטרט), ומייקל הרפז (היי פייב) את להיטי שנות ה-80 וה-90.

עבור מי שגדלו כאן בסוף שנות השמונים – תחילת שנות ה-90, ההערצה המטורפת לאדם, עם הבנדנה והקול צרוד (שלו ושל המעריצות מתחת לבית), הגרוב המשגע של להקת פורטרט, ולהקת הבנים הראשונה שסחפה את המדינה היי-פייב, הם סמלי התקופה, זיקוק של זכרונות הילדות וההתבגרות. שלושת האייקונים האלה מתאחדים למופע-מסיבה שמבטיח לגעת בלב, ולהרקיד את הגוף.

“מופע מסיבה” עלה לראשונה בקיץ 2019, וכעת חוזר לשני מופעים נוספים, ביום חמישי ה-23.1 בתאטרון הבית גולדה – פ”ת, וביום שני ה-10.2 בזאפה חיפה יחזרו הזמרים אדם, מייקל הרפז (היי פייב), ורון רוזפלד (פורטרט), ללהיטים הגדולים של שנות ה-80 וה-90. במופע הם יבצעו את להיטיהם אחד של השני – “אין מוצא”, “נוסע רחוק”, “הכל מבינה”, “יום מעונן”, “כולם רוקדים עכשיו”, “סוד”, “עד אלייך”, “מצטער” ,”בלדה בין כוכבים”, בביצועים רעננים, וגם יבצעו להיטים גדולים מאותם שנים של זמרים כמו אלטון ג’ון, דיוויד בואי ועוד.

בשנתיים האחרונות, רון ומייקל התארחו בקביעות  במופע 30 שנה לאלבום סוד של אדם, ומתוך כך נולד המופע המשותף, המשלב את הרפרטואר הרחב של שלושתם. המופע יהיה על התפר בין הופעה חיה למסיבת ריקודים בסגנון “מסיבות הנוסטלגיה” הידועות, בליווי של להקה חיה שתשמור על קצב מקפיץ ואנרגיות גבוהות, שיעשו לכולם חשק לרקוד.

 

10.2  יום שני, זאפה חיפה
שעה 20:00 פתיחת דלתות
מחיר כרטיס: 119 ₪, טלפון 
*9080

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY