אוהבים אותו את הקפטן

מחווה של שחקני מכבי חיפה לקפטן הקבוצה, יוסי בניון. שחקני הקבוצה העלו לעמודם האישי ברשתות החברתיות מילות תמיכה בבניון: “אישיות גדולה ומודל לחיקוי של כולנו. כל השריקות והקללות שהן לא במקום ורק פוגעות בקבוצה”

הו קפטן מיי קפטן. קינן ניצב מאחורי בניון
הו קפטן מיי קפטן. קינן ניצב מאחורי בניון

למרות הניצחון על הפועל תל אביב, במכבי חיפה מתעסקים פחות בכדורגל ויותר בנושא יוסי בניון. הבוקר העלו שחקני הקבוצה, בעמודים שלהם ברשתות החברתיות השונות, מילות תמיכה בקפטן. זה החל במי שפתח כקפטן מול הפועל תל אביב, דקל קינן, ולאחר מכן הועתק לכל השחקנים בקבוצה. הטקסט שנכתב הוא: “ספורטאי ענק ששיחק ברמות הגבוהות ביותר ששחקן יכול להגיע אליהן, בן אדם עם לב זהב, אישיות גדולה ומודל לחיקוי של כולנו. יש בארץ שלנו אנשים שלא מעריכים ולא נותנים כבוד ראוי לשחקן ענק כמו שאתה, אנחנו השחקנים מבקשים להפסיק עם כל השריקות והקללות שהן לא במקום ורק פוגעות בקבוצה! אוהבים אותך קפטן”.

אתמול, כזכור, בניון תקף בעמוד האינסטגרם שלו את המקללים כשכתב: ”נכון לרגע זה יש לי רק דבר אחד להגיד לכם (המעט שמקלל) אתם בושה וחרפה למועדון מפואר כמו מכבי חיפה ואתם לא יכולים באמת לקרוא לעצמכם אוהדים. אני נשאר ירוק לפחות עד לתום העונה, ולא אשבר מ’קללות של כמה ליצנים חסרי כבוד ומוסר שמסוגלים להוציא מהפה קללות ונאצות שהאזניים לא מסוגלות להכיל”.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY