גיליתם בבוקר עקיצות על הידיים והרגליים? הילדים מתגרדים בבטן ובצוואר? סביר להניח שגם אליכם הגיעו היצורים הזעירים שנקראים פשפשי מיטה. לפני שהם משתלטים לכם על הבית כדאי שתפנו לחברת הדברה רצינית.

פשפש המיטה הוא יצור קטנטן שנוהג לעקוץ במקומות חשופים ומוצץ את הדם שלנו בשביל להתרבות. במשך מספר עשורים חלה הפסקה ארוכה בנוכחות פשפשי המיטה בארצנו, אולם הם שבו לפקוד אותנו ומהווים מכה של ממש בבתים פרטיים ובמוסדות כאחד. הפתרון היחיד לבעיה זו הוא לפנות לחברה הדברה מנוסה ובעלת היתרים ורישיונות הולמים, אשר תבצע מספר פעולות שיביאו להעלמת המזיק.

כמה מילים על פשפשי המיטה

כאמור, מדובר ביצורים שאוהבים לשרוץ במקומות שבהם אנחנו ישנים – בעיקר במזרון ובמיטה, וכן בתוך שקעים חשמליים, בגדים, וילונות, ועוד. אחת הבעיות היא שקשה מאוד להבחין בפשפשים הזעירים שמסתתרים במהלך היום, ולמעשה מה שמעיד עליהם בעיקר הם כתמי דם וצואה על המצעים. כמובן, מה שמעיד על נוכחותם הוא גם העקיצות אם כי את העקיצה עצמה לא מרגישים בגלל חומר מאלחש שהפשפשים מחדירים לאזור הנעקץ.

 

אמנם עקיצות של פשפשים לא נוטות להעביר מחלות ומכאן שהם לא מסוכנים לבריאות, אבל הן בהחלט יוצרות מספר מפגע לא נעים: כאשר מתעוררים בבוקר מרגישים גירודים, אדמומיות ולפעמים גם נפיחות באופן המשתנה מאדם לאדם ומידת רגישותו. מעבר לאי הנעימות והטרדה הפיזית, הדבר גם משפיע על הביטחון, הרוגע והשלווה שלנו בעודנו הולכים לישון, בעודנו יודעים שיצורים זעירים עומדים לעקוץ אותנו בלילה ולהעביר לגוף רוק מגרד. ואם לא די בכך, מדובר ביצורים שמתרבים מהר מאוד והופכים בזמן קצר למכה שמשתלטת על הבית.

איך נפטרים מפשפשי מיטה?

הבשורות הפחות טובות הן שללא ידע מקצועי ובלי ציוד וחומרים מתאימים, קשה עד בלתי אפשרי להיפטר מהפשפשים שיכולים להתחבא לא רק בחדר השינה אלא בכל הבית. הבשורות היותר טובות הן שחברות הדברה מקצועיות ורציניות יכולות לתת מענה אפקטיבי, גם בטווח המיידי וגם לטווח הארוך. אנשי החברה יגיעו אליכם הביתה ובשלב הראשון יבצעו בדיקה של האזורים בהם הפשפשים יכולים להתחבא, בדגש על חדרי השינה והמיטות. בהמשך יבוצעו שאיבות באמצעות שואבים תעשייתיים, ושריפה של בייצי הפשפשים בעזרת קיטור תעשייתי. לאחר מכן, על מנת לטפל בפשפשים הבוגרים ייעשה שימוש בחומרי הדברה כימיים יעילים, תוך שימת דגש על בטיחותם של דיירי הבית, חיות המחמד שלהם והסביבה.

בחירה נכונה של חברה להדברת פשפשי מיטה

חשוב להבין כי הדברת פשפשי מיטה אינה עניין של מה בכך. מדובר בהדברה מורכבת יחסית המבוצעת בשלבים, ויש להיות בעלי ניסיון רב וציוד הולם על מנת להשלימה על הצד הטוב ביותר. לכן מומלץ לפנות אל חברת הדברות מנוסה המחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות הנדרשים בחוק. דוגמא נאה לכך מהווה חברת אלישע הדברה וחיטוי הפועלת כבר יותר מ- 40 שנה מול לקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ומוסדיים. החברה עושה שימוש בשיטות הדברה מתקדמות ידידותיות לסביבה, ומחזיקה בכל הידע והכלים הנדרשים לכל סוגי ההדברות – לרבות הדברת פשפשי מיטה.

למידע נוסף אודות הדברת פשפשי מיטה, ולהזמנת השירות, פנו אל חברת אלישע הדברה וחיטוי בטלפונים 052-3646145 או 04-9836127.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY