הו- מאי:קניון שער הצפון יוצא במגוון פעילויות לחודש מאי

הקיץ כבר נראה באופק, וקניון שער הצפון – קניון המשפחות של הצפון פותח חודש של פעילויות ואירועים שיבטיחו בילוי איכותי לכל בני המשפחה. הפעלות ביבי מיוזיק להורים צעירים עם תינוקות, אחר צהריים של כיף לילדים ב- Fun  Day Monday עם מתנפחים, סדנאות יצירה ושולחנות משחק, חמישי Stock Day עם פריטים בהנחות מיוחדות, ושישי בשיק עם דוכני אוכל שווים ומוזיקה חיה

קניון שער הצפון מחממם מנועים לקראת עונת הקיץ עם אירועים, מכירות, ימי שוק והפעלות ילדים שהיו חסרים כל כך במהלך השנה האחרונה. “כקניון המשפחות של הצפון חשוב היה לנו לייצר סל של חוויות ופעילויות שיתאימו לכל המשפחה, במגוון גילאים ותחומי עניין” מספר דותן שלום מנכ”ל קניון שער הצפון.

הורים לקטנטנים מוזמנים להנות מהפעלות Baby Music

תקופת חופשת הלידה וחודשי הקשר הראשונים עם התינוק הם אומנם תקופה מיוחדת ובלתי נשכחת אך יחד עם זאת, ההורים הצעירים יכולים בקלות למצוא את עצמם מחליפים פיג’מה בפיג’מה – עסוקים מידיי בשעות אכילה ובכביסות ולשכוח להנות מרגעים יקרים מפז של חיזוק הקשר עם הרך הנולד.

הפעלות בייבי מיוזיק מאפשרות להורה ולתינוק להנות יחד מצלילים, קולות, חיבוקים ותנועה מותאמת לרכים הקטנים והסקרנים, ולאפשר לכם שעה של פעילות איכותית משותפת.

ימי שני ורביעי בין השעות 11:00-12:00 ברחבת הג’ימבורי  

אחה”צ של כיף לילדים בפעילויות Fun  Day Monday

הילדים הגדולים שקפצו במהלך השנה האחרונה ביחוד על הספות ישמחו לשנות אווירה, ולהגיע להפנינג משחקים לילדים שיציע זמן של בילוי משפחתי איכותי עם מגוון הפעלות שיכללו: מתקנים מתנפחים, סדנאות יצירה, מוזיקה, שולחנות משחק והצגה מתחלפת מידי שבוע.

כל שני בין 16:00-20:00  

3/5 -פיטר פן | 10/5- הבית של יעל | 24/5- כיפה אדומה | 31/5-נסיך צפרדע

פותחים שער לסוף השבוע: חגיגה של מכירות, שוק בשיק ומוזיקה טובה

מחמישי מתחילים את סוף השבוע עם מבצעים מיוחדים שיפתיעו גם אתכם – ומשתנים מידי שבוע. מידי חמישי יציעו החנויות והרשתות הבולטות מבצעים מיוחדים תחת Stock Day עם מגוון הפרטים החמים לקיץ.

מידי שישי תגיע הסחורה המובחרת של השווקים לקניון תחת “שישי בשיק”: פרחים, ירקות, פירות, פירות יבשים, אוכל מוכן ועוד. הופעות מוזיקה חיה משתנות ירימו את האווירה ויכניסו את השבת בגרוב.

Stock Day מידי יום חמישי

שישי בשיק מידי ימי שישי 10:00-14:00

לקראת שבועות: מארחים את בלוגר האוכל רון יוחננוף ומסיימים במכירה ייחודית של פרטי נעמן ב-10 שח’

בלוגר האוכל והמתכונאי המוכר רון יוחננוף יגיע להתארח בסדנא ייחודיות בה ילמד שני מתכונים מהירים אך מרשימים וסופר טעימים שישדרגו שת שולחן השבועות. לאחר הסדנא, במסגרת שיתוף פעולה מיוחד עם “נעמן” יריד מכירות מטורף בו יוצעו מגוון כלי אוכל, בישול והגשה ב-10 שח’ בלבד

סדנאת אוכל רון יוחננוף: שישי 14.5 בשעה 11:00

מכירה מיוחדת נעמן שער הצפון מגוןו פריטים ב-10 שח’ בין התאריכים 9-16 למאי, נעמן – קומת הכניסה

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY