כללית אסתטיקה בחיפה משיקה את "היירסטטיקס" – פתרון חדשני וייחודי לדלילות שיער והתקרחות נשית

מרפאת רשת כללית אסתטיקה בחיפה מרחיבה את סל הטיפולים ומציעה מעתה הזרקת שיער סינתטי לנשים שסובלות מהתקרחות או דלילות שיער. "היירסטטיקס" הינה פרי פיתוח ישראלי, ושיטתה מבוצעת בהצלחה כבר בכמה מדינות בעולם. החברה זכתה במקום הראשון בפרס החדשנות של IMCAS  תערוכת הדרמטולוגיה האסתטית החשובה באירופה. 

הטכנולוגיה החדשנית פותחה על ידי דביר קרן , מדען – ממציא ישראלי, שכבר רשם פטנטים על שורת מכשירים רפואיים שפיתח בתחום הקרדיולוגיה והכירורגיה. פיתוח המוצר נעשה במימון של משקיעים מישראל ומשוויץ ובסיוע המדען הראשי במשרד הכלכלה,  ונרשם כפטנט מוגן. לצורך ייצור הטכנולוגיה  והשיווק הוקמה חברה ישראלית-שוויצרית בשם hairstetics .   

ד"ר עמוס לויאב, רופא ראשי ב'כללית אסתטיקה': "החלטנו על שיתוף הפעולה עם  'היירסטטיקס' לאחר שנוכחנו כי מדובר במהפכה של ממש עבור נשים, ובפתרון שעשוי לעיתים לשנות חיים. הטכנולוגיה מתאימה לרוב הגדול של הנשים שסובלות מבעיות הידללות שיער או התקרחות, בטוחה לשימוש, בעלת אישור ממשרד הבריאות ואף זכתה באישורCE  של האיחוד האירופי. מעבר לכך, רופאים כירורגיים בכללית אסתטיקה בחיפה שהוכשרו לכך מבצעים את הזרקת השיער, מה שמעניק ללקוחות שלנו ביטחון מלא בהצלחת התהליך".  

מנהלת רשת כללית אסתטיקה לימור רפאל-בלפונטה: "לאור ביקוש שעלה מהשטח הוחלט להציע את שיטת 'היירסטטיקס' גם במרפאת הרשת בגרנד קניון בחיפה. יש צורך אמיתי במתן  מענה  לנשים הסובלות מהתקרחות או דלילות שיער, ואנו מאוד מאמינים בפתרון הזה. אני מתרגשת לבשר ששיטת היירסטטיקס מצטרפת לרשימת הטיפולים האסתטיים המוצעים במרפאה. הטיפול מבוצע על ידי רופאים מנוסים שהוכשרו לכך.  התוצאות הן איכותיות ומיידיות. יש לנו את הזכות לפגוש נשים שיוצאות אחרי טיפול של 40 דקות עם שינוי מאוד משמעותי, זה פתרון משנה חיים עבור נשים רבות, ואנו גאים להציע אותו גם במרפאת חיפה". 

כתובת: הגרנד קניון בחיפה, דרך שמחה גולן 54, טלפון: 04-8276094

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY