הראל סלוצקי אמנם אוהד צהוב, אבל דווקא מאוכזב מהירוק ומסכם את החוויה שלו ממשחק העונה אתמול בין מכבי תל אביב למכבי חיפה.

על נטע לביא אמרו במשחק העונה הקודם שבו לא לקח חלק שהוא הX פאקטור העונה ומי שהיה חסר למרקו במרכז השדה, הפעם הוא לא הצדיק את הכינוי שהדביקו לו “גרזן לתפארת עם שם של דוגמנית צמרת” בשער הראשון של מכבי נטע תפקד יותר כ”נערת ליווי” כשהעניק ליווי צמוד ליהונתן כהן שדהר בשלווה בדרך לבישול הנפלא לגולסה. וזה הסתיים עם “חג מתן חוזז” נמשך כל הדרך לעוד צלחת .

למרקו בלבול יש כמעט הכל: משרת אימון נחשבת במועדון פאר גדול עם סגל שחקנים טוב, קהל אוהדים מדהים, איצטדיון לתפארת, בעלים סופר נוח שנותן לו שקט. יש לו למרקו בלבול אהבה למשחק והבנתו ברמות גבוהות מאוד שהביאו אותו כמעט עד הלום. רק דבר אחד חסר לו למרקו שלנו, רוצים רמז : הייתה סדרה אנימציה כזו פעם על ההוא שחיפש את אמא , נכון , הלב! נשמה יש לו אבל חסרה האינטילגנציה הרגשית כדי להיות אי שם בשפיץ.

אפשר היה להקצין ולהפליג בדוגמאות מהטופ העולמי: קלופ, פפ “מרקו ההוא מאתלטיקו מדריד”, אבל מרקו כחול לבן יכול להסתפק ובצניעות בדוגמאות ממחוזותינו : אברם , ברק בכר או אפילו קמצוץ מרב”ש .

הקורונה וההנחיות החדשות הייו אמורים לשחק לרגליו ולידיו של האיש: ריחוק מהשחקנים, מבלי הצורך לחבק, ללטף, או לקבל “בוסה” אחרי ניצחונות, זמן לחשוב מחוץ לקופסא, אפילו הלחץ של הקהל הירוק התרחק ממנו ומהשחקנים והאגו של הכוכבים ישר קו עם קווי דמותו.

רק מה? מרקו שלנו לא לקח בחשבון שהשחקנים שלו אכן ישמרו על ריחוק, אבל הפעם לא ממנו כי אם מהכדורגל! אז כדברי השיר ההוא “הלאה אל המרחב שועה שם במרחק עוד מחכה לו דרך ארוכה”. רק שבניגוד למרקו רוסי מסדרת הילדים האהובה, הדרך לא ארוכה,לא ירוקה ולבטח לא מתוקה! ואפרופו “פסטיבל מספרי סיפורים ומספרות”  ד”ש חם משון וייסמן שהיה יכול להיות בכיף היונתן כהן או מתן חוזז של הירוקים שמוותרים פעם אחר פעם על הנשמה שגדלה במועדון כמו סוף פודגוראנו השבוע.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY