נבחרת כדורשת נשים של עורכות הדין ממחוז חיפה עלתה לחצי הגמר

נבחרת כדורשת נשים עולה לחצי הגמר, עורכי הדין של מחוז חיפה מתארחים בטמרה, לאיזו השתלמות נרשמו לא פחות מ-360 עורכי דין? ועוד דברים שקרו השבוע בלשכת עורכי הדין חיפה

1.
נבחרת כדורשת נשים של לשכת עורכי הדין מחוז חיפה בניצוחה של הקפטנית עו”ד חפצי דנינו ממשיכה להביא כבוד.
בטורניר הכתר בירושלים בו השתתפו 32 קבוצות כדורשת מישראל ומהעולם ובין היתר, אוסטריה, יוון ואיטליה, ניצחה נבחרת המחוז בחלוקה לבתים את הקבוצות: נט מיקס מהמרכז, עומר מירושלים ובית הכרם מירושלים והעפילה למשחק רבע הגמר מול קבוצת ג’ורג’ס, משחק בו ניצחו עורכות הדין והעפילו למשחק חצי הגמר נגד קבוצת פיוניר כפר סבא.

הנבחרת סיימה במקום הרביעי מתוך 32! שאפו ענק לעורכות הדין חפצי דנינו, אורית קורן, יערה לב ירמיהו, נטלי אלגרבלי, נועם דיסגני, אינסה שיכמן, אילנה לוי ויגדור ונווה ברוש.

2.
מה הפרקטיקה של ניהול הליך חדלות פרעון ליחיד על פי חוק? במוקד טמרה של לשכת עורכי הדין, בראשות עו”ד מועין ערמוש, התקיים יום עיון בנושא תקנות חדלות פירעון ושיקום כלכלי שרוכז על ידי עוה”ד ענבל בית הלחמי, איתי פריימן ואסיא סיוון, יו”רים משותפים ועדת חדלות פרעון. עו”ד מועין ערמוש, יו”ר מוקד טמרה פתח בברכות את המפגש ולאחריו נשמעו הרצאותיהם של הרשם עופר שורק, לשכת ההוצאה לפועל קריות, ועו”ד אוריאל יצחק כפיר, ב”כ הכונס הרשמי והאפוטרופוס הכללי מחוז חיפה והצפון.

3.
רוצים לדעת מניין האנגלית שלי? לשכת עורכי הדין מחוז חיפה תקיים השתלמות באנגלית למשפטנים (דיבור וכתיבה) שמרוכזת אקדמית על ידי שרי קרישבלום גברא, מתמחה בלימוד אנגלית עסקית ואנגלית מדוברת ומרצה מבוקשת בחברות היי-טק ומשרדי עורכי דין. מהרו להירשם.

4.

יו”ר ועדת האתיקה, עו”ד שאדי סרוג’י, הרצה השבוע בפני עורכי הדין של מחוז חיפה בהשתלמות בדיני תעבורה. עו”ד סרוג’י דיבר על חוק הלשכה, הכללים, שאילתות וסוגיות אתיות מעולם התעבורה אך לא רק. לפניו הרצה עו”ד יוסי יעקבי, יו”ר משותף ועדת תעבורה בלשכת עורכי הדין, בנושא שכרות.

5.

לא פחות מ-360 עורכי דין נרשמו להשתלמות בדיני עבודה של לשכת עורכי הדין חיפה, שנאלצה לסגור את ההרשמה. ההשתלמות מרוכזת על ידי עוה”ד ארנית זוננברג ושחר הופמן, יו”רים משותפים של ועדת בית דין לעבודה ועו”ד שרית לוינסקי מפרקליטות מחוז חיפה.

6.

דגשים בעריכת הסכמים ופשרות עם רשויות המס, החלטות מיסוי מקדמיות ככלי לצמצום מחלוקות והליכי ערעור על החלטות של רשויות המס – על נושאים אלה ואחרים ידברו ב-26.2.2020 ביום עיון תחת הכותרת “לחלוק על חבות המס”. יהיה מעניין.

7.

כחלק מאידיאולוגיית ראש לשכת עורכי הדין בישראל, עו”ד אבי חימי, כנסים מקצועיים של הלשכה יתקיימו בכל הארץ והפעם בחיפה. אז רשמו ביומנים: כנס סוף שבוע בדיני מקרקעין יתקיים ב-5.3-7.3.2020 במלון דן כרמל בחיפה. את הכנס מרכזים אקדמית ד”ר עו”ד אריאל פלביאן, עו”ד אברהם ללום, עו”ד לירז ראש ועו”ד עומר גדיש. על החלק האומנותי יופיעו הזמרת רוני דלומי והסטנדאפיסט בני ברוכים.

בין נושאי הכנס: • האם תמ”א 38 מסיימת את הדרך? • הרצאות קצרות ומעניינות בנושא התחדשות עירונית • פנקסי המקרקעין – ראיה חותכת? • הרצאות קצרות ומעניינות בנושא תכנון ובניה • דיבייט בנושא מחיר למשתכן • מעמדה של הערת אזהרה • מקרקעין במשפט העברי ועוד.

8.

לשכת עורכי הדין מתכוננת לקרנבל פורים ענק בו ישתתפו עורכי דין מכל רחבי הארץ במתחם לאגו בראשון לציון ב-10.3.2020. עורכי הדין יהנו מתחרות תחפושות נושאת פרסים, בר אוכל, בר אלכוהול חופשי, DJ והופעה של ליאור נרקיס.

9.

יו”ר לשכת עורכי הדין חיפה, עו”ד תמי אולמן, שלחה ברכת טו בשבט שמח לכל חברי המחוז.

10.

השבוע נערך המפגש השני של השתלמות רשלנות רפואית בלשכת עורכי הדין חיפה שנפתח בדברי פתיחה של עו”ד ערן בקר יו”ר פורום ביטוח ארצי ומשנה ליו”ר ועד המחוז. את ההרצאה הראשונה העביר עו”ד סמי אבו ורדה שהרצה על רשלנות רפואית ברפואת המשפחה. את ההרצאה השנייה העבירה ד”ר פזית שקד רוקחת קלינית שהרצתה על רשלנות בטיפול תרופתי “הסיפורים שמעל ומתחת לפני השטח”. היה מרתק.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY