ציפייה לרבבה

רוצים לחגוג שוב על האלופה. בנין והשחקנים
רוצים לחגוג שוב על האלופה. בנין והשחקנים

 

בהפועל יארחו מחר (שבת, 17:00) את האלופה ומקווים גם לראות קהל גדול ביציעים וגם להצליח לקחת נקודה או אולי אפילו שלוש. סוויסה המורחק לא יהיה בסגל

בהפועל חיפה ערוכים ומוכנים לקראת המשחק מחר (שבת, 17:00) מול אלופת המדינה, מכבי תל אביב, בסמי עופר. האדומים יודעים שהפער ברמה הוא עצום ומאוד היו רוצים להשיג נקודה אחת. כזכור, בעונה החולפת, משחקו הראשון של טל בנין כמאמן הקבוצה, היה בדיוק כמו המשחק מחר. בנין ניצח בעונה שעברה את הצהובים 0:2 ומאוד היה רוצה לשחזר את התוצאה.

תומר סוויסה, שספג כרטיס אדום, כמובן שייחסר לבנין ואנס דאבור צפוי להחליף אותו.

טל בנין יצטרך להסתדר ללא השחקן הכי חשוב שלו במערך הקדמי, תומר סוויסה המורחק. מי שאמור למלא את החלל הוא אנס דאבור.

בינתיים, לקראת המשחק הזה, הפועל חיפה ומכבי תל אביב התגייסו לקריאת ויצ”ו, להעלאת המודעות למניעת אלימות במשפחה. המשחק מחר יוקדש לציון היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים, שיחול ביום רביעי הקרוב. בתמיכת מנהלת הליגה, יניפו שחקני שתי הקבוצות דגלי ענק הקוראים לאוהדים ולציבור לא לשתוק לאלימות כלפי נשים.

המשחק יפתח בעליית השחקנים משני המועדונים למגרש ובטקס הזדהות עם המטרה החשובה.

הבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, אמר: “אני מברך על פעילות משותפת זו יחד עם מכבי תל אביב להעלאת המודעות לנושא האלימות במשפחה נגד נשים. במסגרת שלל הפעילויות של המועדון למען הקהילה, אנו מקדישים מחשבה ותשומת לב מיוחדים לנושא קידום מעמד האשה. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר בתמיכה בארגוני נשים ומועדוני ספורט של נשים, כגון קבוצת הכדורגל הנשים של מועדון בית רסלר בקרית חיים, בהזמנות נשים, מפעם לפעם, למשחקי הבית של הקבוצה, בהעסקת כוח עבודה נשי במועדון, הן בשדרת המאמנים והן בשדרה האדמיניסטרטיבית. המועדון יעמוד לרשות ארגון ויצ”ו בכל פניה לעזרה להעלאת נושא חשוב זה על סדר היום הציבורי”.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY