שילב פותחת את חנות הדגל הצפונית של המותג בקניון חוצות המפרץ בו יוצג לראשונה שילוב בין הקולקציה החדשה של המותג לפרטי עודפים בהשקעה של 5 מיליון ש”ח

שילב, רשת החנויות לתינוקות הגדולה בישראל, פותחת את סניף הדגל של המותג, באזור הצפון – סניף חוצות המפרץ, בהשקעה של כ- 5 מיליון ₪. החנות החדשה המשתרעת על שטח של כ- 1,000 מ”ר היא החנות הגדולה ביותר של הרשת, בה תציג שילב לראשונה, שילוב בין הקולקציות החדשות של המותג במגוון התחומים: חדרים, עגלות, אופנה, טקסטיל ועוד, למחלקת עודפים, מגוון פריטים מעונות קודמות במחירים מוזלים. 

שילב מלווה את חווית ההורות החל מתהליך ההריון ובכל שלב לאחר בואו של התינוק לאוויר העולם. כרשת המובילה בתחום, שילב המציגה את החדשנות בעולם התינוקות, מחפשת אחר הערך המוסף עבור ההורים, כאשר איכות, מקצועיות ומחיר הוגן הם מאבני היסוד.

שילב חרטה על דיגלה להציג עולם ילדים ותינוקות שלם איכותי, מקצועי ומתקדם, במטרה להעניק לדור ההמשך את נתוני הפתיחה הטובים ביותר. אבני יסוד אלו באים לידי ביטוי במותגים הבלעדיים לשילב במגוון התחומים המוצגים ברשת. רק בשנה האחרונה נכנסו לתחום העגלות, שלוש עגלות פרימיום חדשות הנחשבות לאיכותיות, האופנתיות והנוחות ביותר: אינגליזינה אפטיקה, צ’ארלי ואפה בייבי במחירים נוחים ומשתלמים. גם חדרי הילדים של שילב מציגים את החדשנות בעיצוב, בטכנולוגיה ובחשיבה על נוחות הילד וההורה. ואילו מאחורי עולם האופנה והטקסטיל עומד הסטודיו לעיצוב של שילב שההכרות המקצועית והאישית שלו את צרכי התינוק, הילדים וההורים יוצר בכל עונה קולקציות מושקעות ואופנתיות, לתינוקות וילדים בגילאי 0-5, בהן ניתנות תשומת הלב לפרטים הקטנים בנראות הקולקציה, אך גם בפרקטיות שבה. הקולקציות מציגות מגוון רחב של סגנונות, עיצוב מתוחכם, שילובי בדים נוחים, צבעים, מרקמים ודפוסים מרהיבים שיוצרים אמירה שונה וייחודית.

רוני דוהן מנכ”ל שילב: אני שמח להציג בפני תושבי הצפון את סניף הדגל של שילב בצפון, הכולל, לראשונה ברשת, את הקונספט החדש המשלב בין קולקציה חדשה ועדכנית לקולקציית עודפים. מדובר בסניף שילב הגדול בישראל, הנושא את בשורת החדשנות, המקצועיות והאיכות המאפיינת את המותג. שילב, הוא הבית להורים ולתינוקות, ולנו האחריות להציג אבני יסוד אלו לצד הייחודיות וחווית הקניה המוצלחת ביותר. 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY