חוגגים, ארגנטינה סטייל

הרבה יותר מאמפנדס. שבוע האוכל הארגנטינאי. צילום חגית הורנשטיין
הרבה יותר מאמפנדס. שבוע האוכל הארגנטינאי. צילום חגית הורנשטיין

דוניה רוסה, אסאדו בר, אדווארדוס, הן רק חלק מהמסעדות האזוריות שמשתתפות בשבוע האוכל הארגנטינאית. מדובר בחגיגה מלהיבה של אוכל טוב והמון נשמה ולכל זה היה גם אירוע פתיחה. ממש בבית השגריר.

במהלך שבוע האוכל הארגנטינאי יציעו המסעדות המשתתפות מנות מיוחדות שהורכבו במיוחד ע"י השפים של אותן מסעדות, אשר ישתמשו בחומרי גלם ייחודיים ובמאפיינים אחרים של המטבח הארגנטינאי. המנות יהיו במגוון רחב של מחירים, אשר יתאימו לכל כיס.

המסעדות הצפוניות אשר משתתפות הן דוניה רוסה מעין הוד, מורגנפלד מאכזיב, רשת אל גאוצ'ו, אסדו בר קיבוץ אלונים, גרינגוס גריל בר מזכרון יעקב, צ'ורסקו מגדרה, אדווארדוס החיפאית, אל ראנצ'ו טבריה, פטגוניה מקיביוץ אור הנר, רשת רק בשר, פיצה מרגריטה קצרין ועוד.

יריית הפתיחה לחגיגות שבוע האוכל הארגנטינאי, אשר מתקיים בימים אלו, נערכה בחמישי בערב בגינת ביתו של שגריר ארגנטינה, קרלוס גרסייה בהרצליה פיתוח. היה זה בדיוק ביום שבו הושבע מאורסיו מאקרי, הפרו ישראלי, לנשיאות ארגנטינה.

בבית השגריר. מימין לירן שטראובר, ח"כ נאווה בוקר, שגריר ארגנטינה קרלוס גרסייה צלום: אנדרס לצקו
בבית השגריר. מימין לירן שטראובר, ח"כ נאווה בוקר, שגריר ארגנטינה קרלוס גרסייה צלום: אנדרס לצקו

הגרילמנים הדרום אמריקאים שהיו אמונים על נתחי האסאדו, לא הפסיקו לייצר מנות במשך שעות למאות המוזמנים, אשר נהנו ממנות משובחות מסביב לבריכה. בין מנת אמפאנדס לצ'וריסו, עם המון יין ארגנטינאי משובח, נאמרו ברכות ואף מקומו של ריקוד הטנגו לא נפקד. בין האורחים היו משה פדלון ראש עיריית הרצליה, ח"כ נאווה בוקר, ויקטור גלוגר השף והבעלים של מסעדת קלואליס, גיורא אשכנזי מנכ"ל רשת אל גאוצ'ו, שוער העבר לירן שטראובר, היחצנים שלי וגיא גנדל מוייב תקשורת, אשר בלעדיהם הערב לא היה מתרומם ורבים אחרים.

שבוע האוכל הארגנטינאי, בחסות השגרירות, יכלול מסעדות רבות לאורכה של המדינה.

לפרטים נוספים

 

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY