רוסלנה רודינה, דוגמנית ולאחרונה גם שחקנית, מצאה עצמה בסוף שבוע האחרון מלווה על ידי אבירים חסונים, בצילומי קמפיין תיירות לעיר עכו.

בסוף השבוע האחרון, ארזה רודינה משקפי שמש ובגד ים, והגיעה לעכו, שם הצטלמה לקמפיין תיירות חדש לעיר. רודינה שרדה בגבורה ובבגד ים קטן את החום של חודש יוני בחמאם הטורקי של גטאס, בשוק הצבעוני, חוף הים, מסעדות על רצועת החוף ובאולמות האבירים, שם, במרכז העיר העתיקה, "התעוררה" רוסלנה במיטת קינג סייז מפנקת, כשסביבה אבירי המצודה, מכוונים אותה לאטרקציות השוות בעיר.

במהלך הצילומים בשוק, לא התאפקה רוסלנה , עצרה ליד דוכן דובדבנים , והצטלמה עם חופן דובדבנים אדומים-חריגה מהתסריט שהתקבלה באהבה.בצילומי חוף הים, מצאה לעצמה רוסלנה, שנייה קטנה לשבת ולהנות מאווירת השקיעה.

במסעדת רות'ס , ארח אותה ואת הצוות, אורי ארנולד, בארוחה עכואית מושקעת,  ובדוניאנא שם צולמה סצנת השקיעה, הכינו לרוסלנה מנת שף עם דג , מנת הדגל של המסעדה.

ראש העיר עכו, שמעון  לנקרי הגיע בבוקר הצילומים, למלון אפנדי שם לנה רוסלנה, לקבל את פניה ולשוחח מעט על העיר עכו, והמשיך ליום עבודה.

מנכ"ל העריה יניב אשור פגש את רוסלנה והצוות, במסעדת רות'ס, התעדכן על הצילומים ושוחח עימה על התיירות הפורחת בעיר עכו.

צילומי הקמפיין התקיימו בתאריכים בהם רוסלנה ובן זוגה היו אמורים לנפוש בפירנצה שבאיטליה, אך בעקבות הקורונה, ביטלו את הטיסה. במקום זאת, בחרה להגיע לעכו, יום לפני תחילת הצילומים ולבלות לילה במלון היוקרתי אפנדי, שנמצא בעיר העתיקה של עכו. אולי בעקבות סופ"ש בעכו הרומנטית תגיע ההצעה שאולי תוכננה לפירנצה?

אז איך נראית רוסלנה כשהיא מתעוררת בעיר עכו? התוצאה לפניכם.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY