במלאת 125 שנה לרכבת בארץ ישראל, מוזיאון הרכבת בחיפה פותח את שעריו ומזמין אתכם להגיע ברכבת לסיור חווייתי מרתק בעקבות הזמן, מאז ועד… המחר!

בין הפעילויות: סיור במוזיאון בו נחווה את תולדות הרכבת בארץ ישראל;  תומס הקטר יארח את הילדים הקטנטנים, בין היתר במתחם מיוחד שיכלול – סדנאות יצירה, שחקנים ברוח התקופה, מתחם בניית רכבות, סרטים בחדר ההקרנה ובקרון, ועוד הפתעות) הכניסה חופשית, בהרשמה מראש באתר הרכבת החל מהיום, מספר המקומות מוגבל

בחול המועד סוכות, בימים ראשון-שלישי (8-10.10.2017), תציין רכבת ישראל 125 שנה להקמת הרכבת בארץ, ומוזיאון הרכבת שבחיפה יפתח את שעריו לציבור הרחב לחוות את התפתחות הרכבת בארץ ישראל מאז חנוכת הקו הראשון בשנת 1892 מיפו לירושלים, ועד לתנופת הפיתוח של רכבת ישראל בהווה וההתקדמות לקראת הדור הבא.

המוזיאון שוכן בבנייני האבן העתיקים של תחנת חיפה במזרח העיר, ובו מוצגים האוספים של המוזיאון ובכללם פריטים וכלים היסטוריים, לוחות זמנים, כרטיסי נסיעה, תמונות, בולים ,דגמי רכבות ועוד, לצד אלה, מוצגים קטרים וקרונות עתיקים המספרים את סיפורה של רכבת ישראל השזורים בהיסטוריה של המדינה הקהל מוזמן לשלושה ימים מיוחדים של פעילויות לכל המשפחה – למסע בהיסטוריה הרכבתית בארץ, בהפנינג מיוחד עם תומס הקטר, במוסיקת שירי רכבת ובמתחם הפעלה לילדים. האירוע, ייפתח בחינם לקהל הרחב, בהרשמה מראש באתר הרכבת החל מהיום, בכתובת: www.rail.co.il.https://sukot.regonline.co.il/ שימו לב, מספר המקומות מוגבל.

החוויה תחל כבר בתחנת הרכבת מרכז השמונה שבחיפה, משם תצא רכבת מיוחדת למוזיאון. שילוט ייעודי יכוון את הבאים לעמדות ההרשמה. הוראות הגעה מצויות באתר הרכבת ומומלץ להתעדכן בשעות המדויקות בסמוך לאירוע.

מומלץ להגיע ברכבת או בתחבורה ציבורית, לא תותר כניסת רכבים לשטח המוזיאון.

 

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY