האגודה הבינלאומית למדיטציה טרנסנדנטלית תקיים שתי הרצאות מבוא חינמיות בזום לתושבי חיפה, הקריות והסביבה בתאריכים 13.3, 24.3.

ההרצאות יועברו על ידי מורה מורשה שמלמד את המדיטציה באזור חיפה והקריות, ויעסקו ביתרונות  תרגול המדיטציה הטרנסנדנטלית, סה"כ -20 דקות פעמיים ביום, על מנת להפחית  מתחים, להפיג  חרדה, עייפות ולחץ נפשי, להגביר את  הביטחון העצמי, ליצור  שמחת חיים ועוד.

מדיטציה טרנסנדנטלית, אותה מתרגלים מיליוני אנשים ברחבי העולם, היא טכניקה פשוטה, טבעית וחסרת מאמץ, שאפשר ללמוד ולתרגל בקלות רבה. היא מאפשרת לחוות מצב של רגיעה עמוקה ביותר.

למעלה מ-600 מחקרים מדעיים שנערכו במהלך השנים ב-250 אוניברסיטאות ומכוני מחקר בלתי תלויים ברחבי העולם, מוכיחים את השפעת טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית על כל היבטי החיים, כגון: החשיבה, הבריאות ויחסי האנוש.

כיום מוצעות עשרות טכניקות מדיטציה בעלות ערך שונה לחיי היומיום, אבל ייחודה של המדיטציה הטרנסנדנטלית היא שמדובר במדיטציה היחידה שהיא נטולת מאמץ, ללא צורך בריכוז, או ריקון הראש ממחשבות.

מחקרים רבים השוו בין טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית לשיטות הרפיה ומדיטציות אחרות ומצאו הבדלים ניכרים בהשפעות הגופניות והמוחיות של התרגול, בין היתר, בעומק ההרפיה ועקב כך ביכולת להתמודד עם חרדות, לחצים, התמכרויות ועוד.

את המדיטציה הטרנסנדנטלית לומדים אצל מורה מקצועי, שהוכשר והוסמך לכך על ידי האגודה הבינלאומית למדיטציה טרנסנדנטלית.

ההשתתפות בהרצאות המבוא לתושבי חיפה והקריות מותנית ברישום מראש:

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY