והזוכה היא:

ההצגה החדשה של תיאטרון הקרון ‘אחותי הגדולה מכולם’ שעלתה בבכורה בפסטיבל חיפה להצגות ילדים 2021, זכתה ב-3 פרסים: פרס הבימוי לדניאל כהן לוי, פרס השחקנית לטל סגל וציון לשבח על עבודת אנסמבל לשחקני הקבוצה: שחף ברגר, טל סגל, תמר עמית-יוסף וגיא רון

מנימוקי השופטים:

פרס הבימוי ‘על עבודת בימוי יצירתית ומלאת מעוף, הצליחה דניאל כהן לספר סיפור בעזרת עבודת אנסמבל, שפה בימתית מקורית ופתרונות בימוי מרשימים.

פרס השחקנית “היכולה של טל סגל לשחק ילדה בת 10 באופן אמין לא מתיילד ובשילוב מעברים מהירים בין הרגשות השונים ומצבי הרוח…משכנעת ווירטואוזית וגרמה לנו להאמין שיש ילדים שאכן ירצו לגדל נחשים..”

ציון לשבח לוות היוצרים והשחקנים על עבודת אנסמבל מקורית וייחודית, אשר בעזרת שימוש מדויק ומתוזמן בתפאורה, אביזרים ושפה תנועתית יוצרת עולם סיפורי שלם”.

על ההצגה החדשה:

ליום הולדתה העשירי מבקשת הדס מתנה מההורים, נחש! שלומי אחיה הקטן והחולמני נבהל מיד וגם ההורים לא ממש מרוצים מהרעיון ומציעים פשרה: אם הדס תצליח להרוויח מספיק כסף היא תוכל לקנות נחש בעצמה. הדס מגייסת מיד את אחיה הקטן וגוררת אותו למסע הרפתקאות מצחיק ומפתיע כדי לזכות במתנה המיוחלת. במהלך המסע מגלים שני האחים השונים כל כך זה מזה, שאולי לכל אחד מהם יש בדיוק את מה שהשני צריך.

תיאטרון חזותי שבו חפצי הבית הופכים לנחשים בכל הצורות והצבעים, הצגה תנועתית קרקסית וארבעה שחקניות ושחקנים וירטואוזים. ההצגה מתאימה לגילאי 6+

בהפקת תיאטרון הקרון עפ”י ספרו של עוזי בן כנען

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY