ד״ר לילך בוגצ׳יק-חלפון – רופאת שיניים לילדים, מחברת ספר הילדים ״דניאל בלום – לא מפחדת מכלום״ שיעזור לילדיכם להתגבר על הפחד והחששות לקראת ובעת טיפולי השיניים.״החלום שלי לעזור לכמה שיותר ילדים לעבור טיפול שיניים בהצלחה״.

גיבורת הספר – דניאל בלום, שלא מפחדת מכלום, מגיעה למרפאת השיניים וחווה פחד לראשונה בחייה! בעזרת רופאת השיניים, היא מכירה את כל שלבי הטיפול והמכשירים המוזרים בצורה הומוריסטית ומפתיעה, מצליחה להתגבר על הפחד, ומסיימת את הטיפול עם חיוך ותחושת מסוגלות!

הספר נועד לעזור לילדים להתמודד עם ה”לא-נודע” לקראת הביקור במרפאת השיניים, ולעזור להתגבר על הקושי שילדים חווים לעיתים עם תחושת ההרדמה, שלבי הטיפול, הצלילים והתחושות. ״דרך הספר אני רוצה להעניק לילדים חוויה חיובית של היכרות עם מרפאת השיניים, אני מאמינה שילדים יכולים להגיע למרפאת שיניים עם חיוך, ולצאת עם ציפייה למפגש הבא״. ד״ר בוגצ׳יק-חלפון. 

הרעיון לספר הגיע מהמטופלים הצעירים של ד״ר בוגצ׳יק-חלפון, למרפאתה הגיע אריק (4) שמהפחד לטיפולי שיניים, הוא התחבא מתחת לכיסא בחדר ההמתנה. ״אט אט עם הרבה סבלנות, הצלחתי להוציא מאריק חיוך ולסקרן אותו עם הכיסא המעופף. הוא נכנס לחדר הטיפולים, עלה וירד בכסא, הסכים לפתוח את הפה לבדיקת שיניים, ואפילו למרוח משחת פלואוריד. אימו נדהמה מהתהליך שבנה עבר במרפאה במפגש של חצי שעה! זה היה הרגע בו עלה בי הרעיון לכתוב ספר ובו היכרות חיובית עם מרפאת השיניים – שתגיע מחוץ לכותלי המרפאה!״.

״כרופאת שיניים מומחית לילדים, אני פוגשת הרבה ילדים המתקשים לעבור טיפול שיניים, מה שמוביל לתסכול של הילד וחוסר אונים של ההורים. אני מזמינה אתכם לתמוך בהוצאה לאור של הספר, בפרויקט הדסטארט ״כיף במרפאת שיניים״, שיעזור לילדכם לחייך אצל רופא שיניים״.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY