היום (יום ד') תעלה מארינה מקסימיליאן לבמה באמפי שוני עם אלבום חדש שהוציאה הבוקר ומתוכו גם הקאבר המושלם שלה לשיר "שוב". האלבום כולו הוא ביצועי פסנתר לשירים הטובים והמוכרים שלה, שהופך את הכל למרגש יותר. 

"בימים אלו כאמנית אני מקבלת משמעת חדשה," אומרת מקסימיליאן, "תפקיד חשוב של תפילה נחמה, ריפוי ותקווה. בחרתי לשים את כל החומרים החדשים בצד, ולהוציא לכם אלבום לייב מתוך מופעי הפסנתר. בחודשים האחרונים זכיתי לפגוש ולשיר לאנשים שעוררו בי השראה. מעצם מה שעברו והבחירה שלהם בחיים למרות הכל. הגעתי אליהם חשופה ומתמסרת. ללא איפור ללא במה, עם הקלידים והקול שלי. הם חיבקו את מה שהבאתי, ואני מחבקת בחזרה עם הביצועים של הפסנתר, גם הם בלי תחפושות והפקות, ערומים כמו שנכתבו.

לפעמים אני צריכה להיזכר בכוח של המוסיקה. והפעם בחרתי את השירים שיזכירו לנו דווקא עכשיו, שיש על מה להילחם. על החיים כאן ועל החיים בכלל."

על הביצוע לשיר "שוב (חזרת פתאום)" מספרת מארינה: "מאז ומתמיד אני אוהבת לשלב קלאסיקות ישראליות בביצועים מיוחדים. השיר ״שוב / חזרת פתאום״ מקבל משמעות חדשה תפילה של העם שלנו לראות את החטופים והחטופות חוזרים הביתה למשפחותיהם. המילים היפות של דפנה עבר הדני עם המוסיקה של שמוליק קראוס הפכו לתפילה. והרצון לגעת בחומרים מהם עשויה ארץ ישראל היפה. תרבות זה דבר ששווה להלחם עבורו."

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY