“לאחר כחודשיים בהם כל מוסדות התרבות והמוזיאונים היו סגורים בשל וירוס הקורונה, אנו שמחים ונרגשים לפתוח היום את שערי מוזיאון הכט שבאוניברסיטת חיפה לקהל הרחב”, אומרת שונית נטר-מרמלשטיין, מנהלת ואוצרת המוזיאון.

במהלך תקופה זו עיקר העשייה המוזיאלית התמקדה בשימור אוספי המוזיאון בארכאולוגיה ובאמנות וייצור תכנים ווירטואליים שהנגשו את הביקור במוזיאון אפילו אם בינתיים, דרך המסך בבית. הסרטונים ממשיכים להיות זמינים לצפייה בערוץ היוטיוב והפייסבוק של מוזיאון הכט.

אנו מזמינים את הקהל לחזור ולבקר בתצוגות המוזיאון, כמובן תוך שמירה על כל כללי הבריאות התואמים להנחיות של “התו הסגול”. שעות הביקור למוזיאון חוזרות להיות כרגיל והכניסה ללא תשלום. המוזיאון פתוח גם במהלך חג שבועות (ראו שעות בפירוט שלהלן).

ההבדל העיקרי בא לידי ביטוי בכך שהכניסה לקמפוס אוניברסיטת חיפה ולמוזיאון מותנה בהצגת הצהרת בריאות וכמובן שגם נדרשת עטית מסכה.

אנו מחכים להקלות נוספות שיאפשרו לקיים פעילות מלאה הכוללת גם סדנאות יצירה לילדים, בתקווה שהדבר יתאפשר עד לחופש הגדול שבפתח.

“לראות מוזיאון ריק יש בכך משהו קסום, אבל לא כמו לשוב ולראות קהל מסוקרן המגיע למוזיאון. אני כל כך שמחה שיום זה הגיע ואנו מחכים לקהל הצמא לתרבות שיחזור ויגלה את אוצרות העבר החבויים בין אוספי המוזיאון”, אומרת שונית נטר-מרמלשטיין.

שעות פתיחה: א, ב, ד, ה- 16.00-10.00

ג’- 13.00-10.00

ו’- 13.00-10.00

שבת- 14.00-10.00

שבועות- 28-29.5- 13.00-10.00

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY