מופע המוסיקה הסוחף של להקת “מה קשור” נערך במסגרת אירועי התרבות של מפעל הפיס – “בימות פיס”, בנוכחות ראש העיר, הגב’ עינת קליש רותם.

“בימות פיס”, פרויקט התרבות הגדול של מפעל הפיס, מאפשר זו השנה ה-11 לתושבי הרשויות המקומיות בדגש על ערי הפריפריה ליהנות מהופעות חיות של מיטב האמנים הישראלים, בחינם או במחיר סמלי בלבד. מטרת הפרויקט הינה להעשיר את ההיצע התרבותי על כל גווניו לתושבי הרשויות המקומיות במחיר שווה לכל כיס, לאפשר למגוון רחב ביותר של אמנים ישראלים להופיע בפני קהל נרחב ברחבי הארץ ולסייע לאמנים בתקופה מורכבת זאת.

במסגרת הפרויקט, במהלך השנה הקרובה מפעל הפיס יעניק למאות רשויות ברחבי הארץ, הזדמנות ליהנות ממופעי תרבות מבוקשים, תוך בחירת סוג המופע, מתוך היצע נרחב של עשרות אמנים מהשורה הראשונה, כולל אמנים אהובים מהחברה הדתית והערבית.

מנכ”ל מפעל הפיס, בני דרייפוס: מופעי ‘בימות פיס’ של מפעל הפיס מוצעים לקהל הרחב בכלל הרשויות בכל הארץ במטרה להנגיש מופעי תרבות לאזרחי ישראל, שיוכלו ליהנות מבילוי תרבותי ואיכותי בחינם או במחיר סימלי בלבד.

בפרויקט משתתפים אמנים מכל הסגנונות והקשת התרבותית על מנת ליצור חווית תרבות מלאה ושלמה לקהל הרחב ובמקביל לסייע למגוון רחב של אמנים”.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY