אנה עייש היא אמנית מנתניה הנושאת איתה שני כובעים. תחת כובע הראשון היא עובדת  כאחראית על וועדת המינויים בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, אך כשהיא חוזרת הביתה היא מורידה את כובע החוקים וההגבלות וחובשת את כובע האמנית איתו היא מציירת ציורי אבסטרקט מלאים בצבע ורגש. 

בשנת 2011 החלה אנה להציג את ציוריה, בהתחלה לחברים ומשפחה ובהמשך להציג ולמכור באופן מקצועי למעגל נרחב יותר של חובבי אמנות. כיום תלויים לראווה יותר ממאתיים מציוריה בבתים של אנשים ובגלריות בארץ ובעולם. היצירות של אנה מוצגות בגלריות שונות כמו הגלריה המפורסמת בצפון ‘אלקרא’, ‘קירות מדברים’ וכן בגלרייה האינטרנטית “Hansford And Sons” בלונדון.

ביום שישי האחרון, 25/6/21, פתחו יקבי כרמל בזיכרון יעקב את דלתות המרתף בפני אנה והיא הציגה שם ציורים בגדלים שונים כאשר הקטן שבהם בגודל 80X80 והאחרים מתנשאים אף לגובה של יותר ממטר וחצי. הציורים שהוצגו הינם משלוש קטגוריות שונות:

Abstract Art- אמנות מופשטת

Figurative Art- אמנות פיגורטיבית

Floral Painting- ציורי פרחים

בין האורחים שהגיעו לתערוכה היו מעצבי פנים, אדריכלים מן השורה הראשונה, אספני אמנות מהארץ והעולם וכמובן, בני משפחה וחברים. כל הנוכחים בתערוכה נהנו מהיינות המובחרים של יקב כרמל ומהגבינות הייחודיות של מחלבות גל. 

לצפייה בעבודותיה של אנה עייש: www.anna-signature.com 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY