סניף הקונספט של רשת סופר-פארם ,GALLREY מגיע לראשונה לצפון הארץ, ויעניק ללקוחות האזור חווית קנייה בינלאומית עם מיטב מותגי הביוטי המובילים בעולם. הסניף נפתח בעופר הקריון בקריית ביאליק, כשלצד מתחמי מותגי הביוטי המובילים, ניתן יהיה למצוא גם את מותגי הדרגסטור ומותגי האינדי של הרשת.

סניף הקונספט בקריון יציע בתוכו מתחם ביוטי וקוסמטיקה הכולל עמדות של מותגי ביוטי מובילים עם המותגים הבאים: Yves Saint Laurent, CHANEL, DIOR , Kylie Cosmetics, kiehl's, L'Occitane, Giorgio Armani beauty, GIVENCHY, erborian , , Augustinus Baderומחלקת בישום רחבה עם עמדות בצורת SHOP IN SHOP של מותגים כמו: VERSACE ATELIER

Chloe, Juliette has a gun ועוד. לצידם, ייהנו הלקוחות ממתחם ייעודי למוצרי שיער מקצועיים מבית המותגDayson , בו ניתן יהיה להתנסות במגוון מייבשי השיער השונים.

סניף ה-GALLERY כולל בין היתר גם מתחם דרמו-קומסטיקה ומוצרי טבע, בית מרקחת, מתחם אופטיקה תחת השם Erroca by Super-Pharm, ומגוון מוצרי צריכה הקיימים בסניפי סופר-פארם.

דני לוזון, המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הסחר בסופר-פארם: "השקת סניף הקונספט GALLERY בקריון מביאה לתושבי הצפון את מותגי הטיפוח והביוטי הנחשקים כיום. המטרה שלנו היא להגיע לכמה שיותר קהלי יעד, ולאפשר ללקוחותינו חווית קנייה ייחודית בדיוק כמו בערים הגדולות בעולם".

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY