שנים שאני נמנעת מלענות על שאלות בנוגע לחיי הפרטיים ולתהליך הכ”כ הפרטי שעברתי, בפעמים הבודדות שכן עשיתי זאת זה קרה כשהתמודדתי למועצת העיר בקרית ביאליק, והחשיפה האישית הייתה דבר בלתי נמנע.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא בורחת מעצמי, ההיפך הוא הנכון, אני כ”כ שלמה עם עצמי שאני לא מרגישה שאני חייבת דין וחשבון לאף אחד, אלא פשוט חיה את חיי כראות עיניי, מציבה לעצמי מטרות ויעדים וכמו חץ מכוון אל המטרה אני שועטת להשיג את מטרותיי.


בשבועות האחרונים אני מרגישה שמשהו בי השתנה, אולי זה הגיל (כן כן… מתקרבת ל-40 בצעדי ענק), אולי הפעילות הציבורית שלי במועצת הנשים העירונית של קרית ביאליק פתחה אצלי צד משתף ומכיל יותר, לא יודעת מה בדיוק, אך משהו בי השתנה ואני מרגישה את זה בכל רקמות גופי.

 

לפני שבועיים קיבלתי שיחת טלפון מפתיעה מחברה מדהימה, מרצה בתחומה, ובשיחה הזו היא הצליחה לפתוח אצלי את מה שכנראה היה צריך להיפתח – “דנה – את חייבת להרצות על הדרך שלך ולהעביר את העוצמות שלך הלאה לנשים נוספות”.

לאחר לילה לבן מלא במוזה יצירתית, בו הבנתי שאם אני לא אעשה את הבחירה, מישהו אחר יבחר עבורי, והבחירה שלי היא להעביר עוצמות לכמה שיותר נשים, אז כתבתי לראשונה את ההרצאה “להיות אישה” !

אז מה זה אומר “להיות אישה” ? טוב, פה אשאיר אתכם סקרנים להרצאה הקרובה, אך אני מבטיחה שלא מדובר רק בליפסטיק, נעלי עקב ושמלות, להיות אישה מבחינתי זה עניין עמוק יותר, מלא בתובנות ותכונות.

מידע על ההרצאה בפרופיל הפייסבוק שלי.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY