![בקול אפוף עשן. פלד קירשטיין](https://haifatimes.co.il/wp-content/uploads/2015/11/12270418_701913499908702_90061072_n-300x291.jpg)
לאחר כמעט שנתיים של שיטוטים, פאב הנולה סוקס יארח מחר (שני) את המופע "זמן סגירה". מדובר במופע בעברית שהוא כל כולו מחווה לטום ווייטס. נורית פלד-קירשטיין, יוצרת חיפאית מדהימה, יושבת מאחורי פסנתר לבן ומביאה לבמה תרגומים מקוריים של היוצר המוכשר שכבש את הבמות אי שם משנות ה-70. פלד קירשטיין, לוקחת ב"זמן סגירה" את הקהל בקולה אפוף העשן, לתחנות רכבת נטושות, רחובות אפלים, לבבות שבורים וגעגועים. זהו מופע כובע והכניסה לנולה סוקס חופשית. מומלץ בחום.