עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, יקיים בשיתוף עם סטימצקי אירוע מלא השראה, להורים ולילדים, במסגרתו יכירו את סיפורו של נער צעיר, שהגשים חלום.

במרכז האירוע מפגש מיוחד, מהנה ומרתק עם הסופר הצעיר, דן פלג, שכתב את ספרו הראשון בהיותו בן  11 בלבד! במהלך המפגש יקריא דן קטעים מספרו "אולטרה 66 ומלחמתו בנמלה הענקית עם הארס הקטלני". בנוסף, תתקיים הפעלה הקשורה בספר ופלג יענה על שאלות הילדים.

המפגש יתקיים ביום ראשון ה-12.8 בשעה 17:00 בסניף סטימצקי בעופר גרנד קניון.

דן פלג, בקרוב בן 13, מגדיר את תהליך כתיבת הספר כהגשמת חלום. בניגוד לגילו הצעיר הוא שולח לקוראים, צעירים ומבוגרים, מסר עתיק, אך תמיד נכון: "אם יש לכם חלום, לכו ותגשימו אותו".

בימים אלה הספר יוצא לאור יחד עם אתר אינטרנט www.ultra66.co.il המציע פעילות העוסקת בספר – דפי צביעה, משחקים וכיף לשעות הפנאי, וכן היכרות עם הילד דן, שמכניס את הילדים והוריהם להרפתקה שיצר.

מבקרי הספרות ואנשי התקשורת היללו את ספרו של דן: גבי זוהר, רדיו צפון 104.5: "אני מוקסם, ספר ראשון נפלא. הרפתקה מלאת יצירתיות ודמיון"

שרית פלד – ספרי ילדים, השראה וחיבור ליעוד: "עלילה מרתקת וסוחפת, בשפה נגישה לילדים צעירים. חובה קריאה!"

אתר wemoms – אמהות יוצרות קהילה: "ספר הביכורים של פלג מלא בחן והתלהבות שרק ילד בגילו יכול להעביר בצורה כל-כך אותנטית ונפלאה. פלג בהחלט יודע לתת לקוראים שלו את התחושה שהוא יודע מה הוא עושה. הנוכחות שלו נמצאת בין דפי הספר. התרגשות קשה לזייף."  

האירוע  יתקיים בסניף סטימצקי, שבקומה הראשונה הכניסה חופשית לקהל הרחב!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY