לא ציפינו לכזה אירוע גדוש וזוהר, אולם יותר מ- 400  איש, כולל כמה דמויות מסקרנות שלא רואים הרבה באירועים, הגיעו בחמישי האחרון להשקת אולם התצוגה החדש של מותג הרכב "קיה" בחיפה. כנראה שהשם הטוב בכל זאת עושה את שלו. בתור חובבת מכוניות ונהיגה לילית, הגעתי גם אני  

באופן גבוה יותר מהממוצע לבנות מיני,  אני חובבת גדולה של מכוניות. מבחינתי נהיגה, בעיקר מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה על כביש מהיר היא תענוג צרוף. ותנו לי רק לדגום ולנהוג על כל הרכבים האפשריים, זה יהיה כיף. מכיוון שיש לי כבר קצת הכרות עם התחום אני די מכירה פחות או יותר מותגי רכב ואם יהא עלי לרכוש כזה בקרוב, ולהחליף את הכרכרה שלי ברכב חדש, אני די יודעת מה ארצה.

קיה כבר רכשה לה שם טוב בישראל, כרכב אמין, חסכוני, נוח ומעוצב. הרכב הנמכר ביותר בישראל בחמש השנים האחרונות היה קיה פיקנטו. לכן הגעתי בשמחה להשקת האולם החדש של קיה ברח' יפו 135. האולם משתרע על פני 700 מ"ר וכולל 3 מפלסים מושקעים שבהם גלריה, תצוגה וקומה תת קרקעית לרבות תאי מסירה, את אולם התצוגה החדש ינהל החיפאי לירן בן ארי.

גזירת סרט לירן בן ארי מנהל האולם וירון לנדה מנהל השיווק- שרה איקו

המקום עוצב לערב אחד כמו אולם אירועים אלגנטי, מה שכנראה אילץ להוציא ממנו כמה רכבים בשביל שיהיה לנו מקום להסתובב בין המינגלינג, הקוקטיילים והסושי כשעל ההפקה המושקת היה אמון לירן שכנר, פרסום "אבנר מכטינגר" ועל יחסי הציבור של האירוע הופקד משרד יחסי הציבור של אורית שחם-וואלך. האורחים נהנו מאירוח כיד המלך של השף אביעד פורמן, שכלל עמדות מזון איכותיות וסושי שהוכן במקום.

באו לפרגן להנות ולהצטלם עם הרכבים החדשים שהוצבו במקום מאות מוזמנים ובהם אנשי עסקים, עורכי דין, פוליטיקאים ואנשי חברה, גם כאלו שהמדור לא רואה כל חמשוש באירועים אחרים. ראינו בקיה  למשל את המיסטיקנית ריקי קיטרו שמשכה הרבה תשומת לב ועניין (וכמעט גרמה לנו לדרוש קריאה בקלפים לסופ"ש), עו"ד וחברת מועצת העיר שרית גולן שפצחה בשיחה ערה עם העיתונאי נדב שהרבני על מצב העיר ועל פעילותה. איש העסקים אבי אבקסיס ואשתו דורית, אשת החברה ליאורה קליש, בעלת מלון וילה כרמל אורנית שיטרית, יו"ר לשכת סוכני הביטוח בצפון ליאור רוזנפלד, ענת ואבנר מכטינגר, עודד שטראוס בעלי הויוינו,  צילה ברוך, בעלי חברת נקסט אורבן יוסי כהן, בעל חברת מבנים רז מנשה, האדריכל דני בסנסוב, יוסי פלד ועו"ד לימור מגן, עו"ד שרין סולן ובנה אורן, עו"ד ימית מוריה, עו"ד טליה שקולניק, איש העסקים דורי גילפז ושותפו בבראון ערן פייבסקי, המעצב ניקולאי קדוש, מנהל השיווק של קופ"ח מאוחדת אורי דרור, איש העסקים יואב קרן, בעלת מכון סקרים ד"ר דורית בן ברוך, המעצבת שגית גרעיני, אנשי תקשורת רבים ביניהם העיתונאים אלירן טל, ליאור אל חי, שדרן הספורט יעקב שכנר, יורם מארק רייך וזוגתו דינה רפאל. את האירוע כיבדו בנוכחותם גם מנכ"ל "טלקאר" – יבואן קיה בישראל, גדי אונגר, מנהל השיווק הארצי של חברה קיה, ירון לנדה, מנהל אזור צפון, חיים תורג'מן ויועץ התקשורת של החברה, רן פדות, שגדל בעיר.

צילומים: שרה איקו

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY