במרפאת השיניים כללית סמייל גרנד קניון חיפה מציעים שירות חדש של טיפולי אורתודונטיה (יישור שיניים), לאחר תקופה ממושכת בה השירות היה זמין במרפאות כללית סמייל הסמוכות.

“לכולנו חשוב אסתטיקת החיוך שלנו וזו הסיבה העיקרית שלשמה מגיעים ליישור שיניים. אך לא רבים יודעים שיישור שיניים תורם  לתפקוד תקין של הלסתות ולבריאות הפה. שיניים שהמרווחים ביניהם תקינים, שצורת ההשתלבות ביניהן בעת סגירת הפה היא תקינה, שהחניכיים האוחזות אותן תקינים, הן שיניים בריאות יותר, בעלות תפקוד ועמידות טובים יותר, שמסוגלות לטחון את המזון באופן יעיל יותר, ולפיכך משפיעות גם על בריאות הגוף כולו. בריאות זו מתבטאת בלעיסה תקינה של המזון, שמשפיעה על תפקוד תקין של מערכת העיכול ומערכות נוספות  בגוף האדם.” אומר ד”ר יצחק נברו, הרופא המרחבי של אזור צפון בכללית סמייל.

“מדיווחי השטח ומהנתונים יכולנו לראות את הצורך והביקוש הגובר לטיפולי אורתודנטיה במרפאה” מסביר ד”ר סלוצקי, רופא ראשי של רשת כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית. “מכאן ועד תוספת שירותים במרפאה מתבצע תהליך סדור. כחלק מהסטנדרטים שהצבנו כרשת מרפאות שיניים אנו מקפידים מאוד בתמיכה מקצועית של הרופאים ואף מנהלים מערך פיקוח ובקרה קפדני על הלמידה והטיפול. לכן, תוספת של שירותים רפואיים במרפאה, תתבצע רק לאחר שסיימנו לוודא שיש בידינו את האמצעים ברמה הגבוהה ביותר כפי שמקובל בכל מרפאות הרשת. אני שמח שכעת, עם תום התהליך, המרפאה מציעה גם טיפולי אורתודנטיה לאוכלוסייה המקומית”.

מרפאת גרנד קניון חיפה ממוקמת ברחוב דרך שמחה גולן 54, חיפה, והנה בניהולו הרפואי של ד”ר אורי זהריה. הטיפול האורתודנטי מצטרף לשאר הטיפולים שכבר מתבצעים במרפאה ביניהם טיפולי חניכיים (פריודונטיה), טיפולי שיניים אסתטיים, טיפולי שיניים משמרים (בסיסיים), טיפולי שתלים, כירורגיית פה ולסת, רפואת שיניים לילדים, שיקום הפה (פרוסתודונטיה).

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY