החנות החדשה השמינית במספר של  UNDER ARMOUR נפתחת החודש. החנות משתרעת על פני שטח של  400 מ״ר וממוקמת במתחם חוצות המפרץ בחיפה ויהיה ניתן לרכוש בה את מגוון הפריטים של המותג, נעליים ביגוד ואביזרים בקולקציות לגברים, נשי. וילדים. חברת גרונדמן ושות׳ נחשבת ליבואנית הרשמית של מותג אנדר ארמור בישראל

החנות החדשה מעוצבת בצורה ייחודית ומושקעת כדוגמת חנויות המותג ברחבי הארץ עם מראה חדשני, נקי, מודרני. בנישת הביגוד הספורטיבי, מגלה החברה חידושים טכנולוגיים ואופנתיים מדי עונה, תמצאו קולקציה רחבה של בגדי ספורט איכותיים ומקצועיים המתאימים לריצה כמו: חולצות מתנדפות זיעה, טייטצים ומכנסי ריצה בעלי טכנולוגיות מתקדמות, חזיות ספורט, מכנסי אימון מבדים השומרים על טמפרטורת גוף המתאמן ובעלי טכנולוגית קירור גוף המקדמות ביותר, כמו גם, בגדי אימון לחדרי כושר, טייטצים, מחטבים לצד תיקים ואביזרים ספורטיביים ואופנתיים.
לדברי מנהלת השיווק של מותג הספורט UNDER ARMOUR בישראל נעה לב: "אנו מתרגשים להשיק חנות נוספת של המותג העולמי ׳אנדר ארמור׳ בעיר חיפה, מדובר בחנות  OUTLETשל המותג במתחם חוצות המפרץ. זוהי החנות השמינית של המותג בישראל ולרגל הפתיחה הלקוחות ייהנו מהנחה משמעותית של עד 50% הנחה על כל הפריטים המוצעים בחנות״.

החנות ממוקמת בקומה 2 ליד אורבניקה.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY