השבוע התקיים בקריית אתא טקס פתיחה חגיגי למוקד שירות בנקאי חדשני של בנק דיסקונט, 'דיסקונט 360 – שער הצפון'. האירוע התקיים במעמד אישים בכירים מהעיר והבנק, ובכלל זה אסף אלדר, ראש החטיבה הבנקאית, איציק פישר מבעלי השליטה בקבוצת ברונפמן פישר, זאב חושן, סמנכ"ל נכסים מניבים שיכון ובנוי נדל"ן, חגית מאירוביץ, ראשת חטיבת משאבי אנוש בנק דיסקונט, ראש העיר יעקב פרץ, ודותן שלום, מנכ"ל קניון שער הצפון.

הבחירה בקניון שער הצפון כמיקום למוקד החדש מהווה חלק מתוכנית הבנק לחיזוק מרחב הצפון ולספק שירות איכותי ונגיש ללקוחותיו באזור. המוקד החדש, המשתרע על שטח של כ-1600 מ"ר, יעסיק מאות עובדים. ובתכנונו נעשתה התאמה מדוקדקת לסטנדרטים תעסוקתיים מתקדמים, בהתמקדות בחדשנות ובנוחות. המוקד כולל חדרי מנוחה מפנקים, חדרי ישיבות מעוצבים, וכיתות לימוד חדישות שבהן יתקיימו סדנאות והדרכות לעובדי הבנק.

דותן שלום, מנכ"ל קניון שער הצפון, הרחיב על השותפות עם בנק דיסקונט: "אנחנו גאים לארח את 'דיסקונט 360' בקניון שער הצפון. הבחירה בקניון להשקת המוקד החדש והמתקדם היא ביטוי לאמון העמוק בפוטנציאל העסקי והחברתי של הקניון והקהילה שסביבו. זו תואמת לאסטרטגית הקניון המרכזית אשר משלבת חוויה קניות מגוונת עם פעילות קהילתית משמעותית, ומספקת סביבת עבודה מתקדמת וחדשנית לעובדי המוקד ולקהילה הרחבה".

"פתיחת המוקד מסמלת את הקשר בין קניון שער הצפון לתושבי הקריות והסביבה, מדגיש את התחייבות הקניון לתרום לצמיחה ולאיכות החיים באזור. בזכות שיתופי פעולה כאלה, האזור כולו נהנה מהתחדשות ופיתוח, המביאים לידי ביטוי את הפוטנציאל האמיתי של הצפון". סיכם שלום.

קניון שער הצפון, נמצא בבעלות חברת שיכון ובינוי וקבוצת ברונפמן פישר, מתפרש על פני  60,000 מ"ר וממותג כ"קניון המשפחות של הצפון"  והינו הקניון הראשון והיחיד בישראל הנמצא בצמידות לסניף ענק של איקאה.   מיקומו האסטרטגי על ציר מרכזי לצד תמהיל הרשתות הרחב שבו, מאפשר לו להיות קניון על אזורי ולשרת אוכלוסייה של מעל למיליון תושבי הצפון והקריות .

 צילום -ישראל הדרי – פירוט תמונה- מימין לשמאל- דותן שלום מנכל קניון שער הצפון, איציק פישר מבעלי השליטה בקבוצת ברונפמן פישר, אסף אלדר ראש החטיבה הבנקאית של דיסקונט, מיטל מנשס מנהלת שיווק ופיתוח עסקי בקניון שער הצפון, יעקב פרץ ראש עיריית קריית אתא, מנחם מזרחי מנהל מוקד דיסקונט 360 , זאב חושן מנהל נכסים מניבים שיכון ובנוי

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY