עומר אדם כבש את חיפה

הופעתו של עומר אדם הינה יריית הפתיחה של אצטדיון סמי עופר כדבר הלוהט הבא בתחום ההופעות בישראל! הפקת הענק מהווה תצוגת תכלית מרהיבה לעיני כ30 אלף צופים נלהבים!

עומר אדם נתן הערב הופעה מהפנטת על במה שלא נראתה כמותה בהופעות חיות בארץ, הזמר המצליח הופיע מול עשרות אלפי אנשים בהופעה שמסתמנת, ללא ספק, כהופעת השנה! הזמר פינק את הצופים הנרגשים בלהיטיו החדשים, מלווה בלהקת רקדניות, במסכי ענק, ובפרפורמיות האופיינית רק לו הצליח להלהיב את כולם לסטורי…

ההופעה המדוברת מהווה הופעה ראשונה באצטדיון סמי עופר, בהתאם לכך, הוזמנו עשרות מפיקים מהמשרדים הגדולים בארץ, לחמם את כר הדשא לפני הופעתו של עומר אדם. המפיקים סיירו ביום ההופעה מאחורי הקלעים של האצטדיון. במהלך הסיור נחשפו לאצטדיון המרשים "בפעולה" .

עומר אדם בסמי עופר. צילום- אלדד אלוני (4)

אירוח המפיקים, טרום ההופעה, כלל בין היתר סיור מרתק באצטדיון אשר שילב בתוכו את כל קומות המבנה המרשים, איזורי התפעול הפעילים, מערכות הכרטוס, שליטה ובקרה בבטחון המבנה, והצגת המערכות המתוחכמות הפועלות בו. בין יתר "התחנות" בסיור- יציעים, גישה לחדרי הלבשה שהופך למתחם הפקה  מפנק, אזור כר הדשא, מרכז שליטה ובקרה לכוחות הביטחון הפועלים, קומות אירוח ותאי צפייה VIP, חדר מסיבות עיתונאים ועוד שלל אפשרויות לאירוח אירועים רבי משתתפים.

לאחר הסיור התענגו המפיקים בארוחת ערב מגוונת אשר הוגשה על ידי קיטרינג האצטדיון וקינחו בבר פתוח באולם הפלטיניום, ומשם.. לכר הדשא לראות את עומר ולהנות מהאווירה!

 

אילן פוקס, מנכ"ל האצטדיון: "בדומה לאצטדיונים גדולים בעולם, כך גם אצטדיון סמי עופר מהווה מתחם לאירועים עסקיים, פרטיים הופעות רבות משתתפים והפקות בסדר גודל בינלאומי. אני בטוח כי מי שנכח בהופעה זכה לחוויה בלתי נשכחת כיאה לאירועים מקבילים באצטדיונים בעולם"

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY